Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kilu & Adam Tas - Bring Back Memories(D_Ricardo RMX-DEMO) 2010/10/18 11:32 #9867

  • ryhard
  • ryhard Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tytuł i wykonawca: Kilu & Adam Tas - Bring Back Memories(D_Ricardo RMX-DEMO)

Gatunek: jak kto woli ;-)

Wykorzystywane oprogramowanie (DAW): Fl studio 9.6.1 Beta

Wykorzystywane wtyczki: Sylenth1, Kontakt 4, Predator..


tutaj link w315.wrzuta.pl/sr/f/6sMbZHEmoec/bring_back_memories
w315.wrzuta.pl/audio/6sMbZHEmoec/bring_back_memories

PS.

ot co można wycisnąć z FL STUDIO ;-)

jeśli chodzi o obsługę tego DAW to znam tylko małą cześć możliwości tego programu..


pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kilu & Adam Tas - Bring Back Memories(D_Ricardo RMX-DEMO) 2010/10/18 15:54 #9869

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Miazga, ładnie chodzi ;). Bas momentami za głośno chodzi, swoją drogą był ostatnio taki temat zapoczątkowany przez Psysutre :).

Nie rozumiem tylko stwierdzenia "ot co można wycisnąć z FL STUDIO". Zabrzmiało jakby to była jakaś zabawka i trzeba było z tego "coś wyciskać" ponad jego możliwości, a przecież to pełnoprawny DAW na którym można zrobić od jakiegoś czasu właściwie wszystko jeżeli chodzi o produkcje ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kilu & Adam Tas - Bring Back Memories(D_Ricardo RMX-DEMO) 2010/10/18 16:27 #9870

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Wycisnales jakosc to sie zgodze ale aranz bieda.
Wiem, tak mialo byc.
Ladny vokalek,Bass za mocno.
Posluchalbym fula

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kilu & Adam Tas - Bring Back Memories(D_Ricardo RMX-DEMO) 2010/10/18 23:28 #9881

  • ryhard
  • ryhard Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ahremov napisał:

Wycisnales jakosc to sie zgodze ale aranz bieda.
Wiem, tak mialo byc.
Ladny vokalek,Bass za mocno.
Posluchalbym fula


z tym basem jest faktycznie ciut za głośno więc się poprawi ;-)
co do aranżu to oczywiście kawałek jest rozwojowy ale zbytnich fajerwerków to sie nie spodziewam w wersji koncowej bo kawałek straci klimat i wyjdzie jak wszystko wkoło czyli pospolicie a tego bym nie chciał ;-)

pozdrawiam i dzięki za koment

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kilu & Adam Tas - Bring Back Memories(D_Ricardo RMX-DEMO) 2010/10/18 23:40 #9884

  • ryhard
  • ryhard Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
N.E.X. napisał:

Miazga, ładnie chodzi ;). Bas momentami za głośno chodzi, swoją drogą był ostatnio taki temat zapoczątkowany przez Psysutre :).

Nie rozumiem tylko stwierdzenia "ot co można wycisnąć z FL STUDIO". Zabrzmiało jakby to była jakaś zabawka i trzeba było z tego "coś wyciskać" ponad jego możliwości, a przecież to pełnoprawny DAW na którym można zrobić od jakiegoś czasu właściwie wszystko jeżeli chodzi o produkcje ;).


niestety wiekszość opini o FL STUDIO jest raczej mało pochlebna i generalnie mówi sie ze na tym DAWie nic dobrego zrobić się nie da poza nielicznymi wyjatkami jak Deadmau5 i kilku innych producentów ;-)

specjalnie dałem taki opis dla niedowiarków którzy nie są jeszsze przekonani co do możliwości jakie stwarza ten DAW ;-)

pozdrawiam i dzięki za koment

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Kilu & Adam Tas - Bring Back Memories(D_Ricardo RMX-DEMO) 2010/10/18 23:52 #9885

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
No tak, ale w większości to są niedorajdy z syndromem posiadania sprzętu (mam drogi DAW, jestem cool) i poddający się efektowi placebo (mam drogi DAW to się lepiej pracuje, bo on lepiej miksuje) ;). Jakość muzyki zależy od umiejętności tej muzyki tworzenia, odnajdywania brzmień i miksowania, a nie od DAW'a który przesiąka swą magiczną mocą miksy :D.

Trzymaj tak dalej :).

BTW czasami się zastanawiam czy taka nagonka faktycznie dalej istnieje, bo technicznie nie ma już podstaw dalszego istnienia. Od kilku lat FL po prostu jest bardzo dobry i coraz więcej ludzi z branży z niego korzysta, nie tylko amatorzy czy domowe studia. Chwalą za prostotę obsługi i odmienny od innych DAWów styl pracy, oryginalny styl pracy. Może to tylko my dalej nakręcamy tą maszynę broniąc się przed czymś czego już nie ma :D? Dawno nie słyszałem już nagonki na ten soft, być może ucichło bo zatkało maruderów ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena