Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ponad Skalę Familia - Życia Karta (Prod.M.Romański) 2010/09/26 20:48 #9675

  • magic19931
  • magic19931 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ponad Skalę Familia - Życia Karta - czyli 3 członków zespołu : eRJoteM Sin i MJJ oraz producent muzyczny M. Romański :)

zapraszam do przesluchania i zostawienia komentarza :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ponad Skalę Familia - Życia Karta (Prod.M.Romański) 2010/09/27 11:30 #9676

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ładne, ładne, podoba mi się, szczególnie beat, ale mógłby być trochę głośniej tzn: dynamika jest bardzo spłaszczona, mało co się wybija z podkładu ten beat w dodatku jest bardzo zamulony. Ma to jakiś swój urok, ale brzmiało by lepiej gdyby perkusja była bardziej wyraźna, żeby nie plumkała tam w tle tylko uderzała - w klubie ma to duże znaczenie, a brzmi jakby już była nagrywana mikrofonem z klubu, spłaszczona, słyszałem już parę takich schowanych podkładów w katowickim mega klubie i muszę powiedzieć, że lipa to słychać, jeden wielki ciągły hałas i szum, a warto powiedzieć, że szum to właśnie suma wszystkich częstotliwości bez dynamiki ;).

Te dudy brzmią prawie jak w The Chemical Brothers - The Private Psychedlic Reel



Tylko oni zrobili mniej zamulony miks, a i tak to był jeden z najbardziej spłaszczonych i szumiących kawałków jakie słyszałem, a weź pod uwagę, że u Ciebie jeszcze się chowa cała perkusja na średnim paśmie bo chłopaki nawijają. Klubowicze będą mieć wrażenie, że słychać dudy, jakiś hałas i do tego chłopaki nawijają ;).

Na Twoim miejscu poprawił bym to jakoś.

Melodycznie całość dla mnie 10/10, słucham cały czas. jedynie jak wyżej technicznie trochę leży ;).

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ponad Skalę Familia - Życia Karta (Prod.M.Romański) 2010/09/27 14:25 #9678

  • magic19931
  • magic19931 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chodzi o to ,że to MY nawijamy (drugi wokal który zaczyna zwrotkę pierwszą i drugą to ja) :)
sam sprawdz nasz poziom na moim myspacie : www.myspace.com/rjm3miasto . a beat jest autorstwa naszego beatmaker'a - M.Romańskiego :) . Masteringiem zajął się MJJ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez magic19931.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena