Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

3STYLE Records - Nowy Polski Netlabel! 2010/09/03 13:43 #9387

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
3STYLE Records to nowy Polski netlabel założony pod koniec sierpnia 2010 roku. Jako jeden z nielicznych, jeżeli nie jedyny, będzie on wydawał na darmowej licencji Creative Commons muzykę oldschool electro/breaks, electro freestyle, breakbeat i funky. Aktualnie z labelem współpracują: N.E.X., Design-S, M@R i Hawk - jedne z najbardziej znanych osób na polskiej scenie electro freestyle.

Już na początku startujemy z mocnym materiałem - jest to najnowszy, pełny album M@Ra pod tytułem Cybernetic 2, z którego kilka wcześniej opublikowanych utworów odniosło sukces. Były one chętnie wykorzystywane przez B-Boyów i nie tylko. W najbliższej przyszłości planujemy wydać w formie EPki materiał nad którym pracują N.E.X. i Design-S.

Dopiero zaczynamy działalność, ale coraz szybciej pozyskujemy nowych sprzymierzeńców. Chętnie przyjmiemy różnorakie formy współpracy jak patronaty czy wymianę linków z korzyścią dla obu stron.

WWW: www.3style-records.pl
Najnowsze wydanie: www.3style-records.pl/3sr-001/
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
N.E.X.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena