Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Digital X - Time Passes Slowly + Others = 10 2010/08/22 01:02 #9218

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Witam :).

mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/64790,utwor,281630.html

Utwór który zapodaje jest już dosyć wiekowy, pochodzi z działalności pod aliasem Digital X gdzie bawiłem się z breakiem i paroma innymi eksperymentami, między innymi remiksem Retrospective Nucleohearta.

Kompozycja skierowana na chill dlatego w dole nic nie bije, nic nie wali, delikatnie bas chodzi. Perkusja oparta na perkusjonaliach w formie wahadła zegara. W pewnym momencie rewers i parę wariacji, ogólnie monotematycznie. Utwór nastawiony na klimat refleksji o otaczającym nas świecie i tego jak szybko przemija - był pisany na kompilację o mieście Pripyat, niedaleko Czarnobylu. Kompilacja miała się składać z 2 płyt - przed katastrofą reaktora i po. Trochę przesadziłem z klimatem (miał być przed, dzień przed katastrofą) i nie trafiłem w target więc utwór się nie zakwalifikował. Dotychczas nigdzie go nie publikowałem.

Ostatnio pracuję nad lepszym materiałem niż dotychczas o wiele bardziej się starając i ustawiając różne featy. Czekając na wokal pod vocoder od znajomego muzyka postanowiłem zrobić małą czystkę "magazynów" podsumowującą wcześniejszą pracę i wrzucić na mój profil na strefie mp3 parę niepublikowanych utworów oraz tych publikowanych, ale nie będących tam :). Podobno jakaś filozofia twierdzi, że zakończenie i podsumowanie dawnych spraw uwalnia umysł od śmieci i sprzyja nowym ścieżkom rozwoju i właśnie tak zrobiłem, zobaczymy czy zostawienie tego w tyle sprowadzi nowe inspiracje na nowy materiał :D. Wiem, wiem, haha :P.

Przy okazji zapraszam też do odsłuchania pozostałych kawałków wrzuconych dzisiaj ;).

www.nexmusic.mp3.wp.pl/

2 kawałki z początków nauki obsługi FL Studio, 5 breakowych wałków Digital X z EPki "The Game" dostępnej od jakiegoś czasu na Jamendo i remix Fading Colours, który był wysłany na konkurs w polskiej edycji czasopisma Future Music, ale nie został rozstrzygnięty, bo czasopismo upadło, ale wał :(. Jeden remix wyżej wymienionego utworu Retrospective oraz tytułowy Time Passes Slowly - mamy 10 :D.

Pozdr!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Digital X - Time Passes Slowly + Others = 10 2010/08/22 12:02 #9225

  • mari
  • mari Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przy Twoich breakdancowych kawałkach no control,electric code i innych czułem rok 1998 kiedy wałkowałem płytę Music Instruktor-electric city.Świetna robota.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Digital X - Time Passes Slowly + Others = 10 2010/08/22 12:56 #9228

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
To ścieżką właśnie cały czas teraz idę ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Digital X - Time Passes Slowly + Others = 10 2010/08/22 13:43 #9233

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
W Time Passes Slowly jakieś urozmaicenie melodii faktycznie by się przydało. Technicznie chyba wszystko idealnie (chyba bo moje odsłuchy to słuchawki).

Z pozostałych utworów, Elements Of Freestyle wpadł mi w ucho najbardziej.
Ładny dorobek utworów, gratuluję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena