Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

demo utworu infiniti prosze o szczera ocene pozdro 2010/08/14 14:52 #9125

  • cristianoghaslos
  • cristianoghaslos Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 100
  • Otrzymane podziękowania: 0
oceniajcie
www22.zippyshare.com/v/33776477/file.html

uzyte wtyczki: sw trance pro vanguard morphine super wave8 zta3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:demo utworu infiniti prosze o szczera ocene pozdro 2010/08/14 15:37 #9127

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Pisałem konkrety 10min i znowu mnie wylogowało, A4 poszło do kosza, a cały tekst wcięło. Jeżeli czyta to ktoś odpowiedzialny za stronę i ma możliwość zmiany czasu zalogowania podczas "braku działania" tj klikania w linki - niech to poprawi, bo to jest ^&%^*%* irytujące.

Także będzie krótko i zwięźle bo forum zjadło mi posta.

Merytorycznie to jest 28 sekundowy loop, żadnych atrakcji, zwykła melodia, może to jakiś trance, nie wiem. Nie da się ocenić takiego czegoś pod tym względem.

Technicznie jest ogromny przester, skopany master. Za głośno, fala to jeden wielki kwadrat. Miks byłby nawet okej jeżeli chodzi o proporcje, ale stanowczo za głośno. Charczy, trzeszczy i buczy. Często błąd początkujących, sam długo takie szopki robiłem dawno temu. Spróbuj miksować na -5dB, żeby nie wychodziło poza to ani trochę a było jednocześnie głośno i dynamicznie. Potem podciągasz tylko do 0dB i pozbędziesz się złego nawyku. Kiedy cały miks jest na 0dB albo powyżej tego to limiter wtedy nie ma sensu, bo podniesie poziom tego co możesz podnieść ręcznie i dobrze zmiksować, a obetnie to co już jest obcinane i za głośne. Miksowanie na niższy pułap pozwala uwolnić się od pułapki ciągłego zwiększania głośności materiału.

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:demo utworu infiniti prosze o szczera ocene pozdro 2010/08/15 12:39 #9131

  • DJ.LO
  • DJ.LO Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
daj cos wiecej bo za krotki ten wałek ! jakis poczatek rozwiniecie koniec ,na tym etapie to tylko chaos słychać .pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena