Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

cafe - moonlight shadow 2008/05/04 17:32 #62

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
kolejny track... tym razem moonlight shadow w mojej wersji
www.wrzuta.pl/audio/kTZMEeWMWY/
a wlasnie...a tego zakonczenia to juz mi sie nie chcialo zmieniac mialem tak na mp3 zreszta to stary kawalek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cafe.

O:cafe - moonlight shadow 2008/05/06 20:40 #108

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Remiksy nie są moją mocną stroną. Postanowiłem jednak skomentować powyższy kawałem z racji znajomości wersji oryginalnej - no dobrze jednej :)
Widać po produkcjach że znajomość Fl studio jest znakomita.
W tle słyszę pętlę perkusyjną dobrze mi znaną.
Jeden akord mi tu nie pasuje... trochę brak zgrania w pewnych momentach.
Moim zdaniem uwypukliłbym ścieżkę basową.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:cafe - moonlight shadow 2008/05/07 17:58 #116

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
tak tak... kawalek jest dosc stary a wykorzystalem w nim wlasnie standardowego drumloopa znanego wszystkim opertorom fruity... co do basu to sie zgadzam...ale ostatnio postanowilem ze starych kawalkow nie bede zmienial tym bardziej ze do tego przepadl mi projekt a od nowa to mnie sie nie chce...pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:cafe - moonlight shadow 2008/05/08 23:36 #140

  • marko2020
  • marko2020 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam
Posłuchałem chwilkę i... bas mi tam wogóle nie gra, z uwagi, iż wszystko się wydaje z basowane. Pomysł jak najbardziej na czasie teraz podobno w modzie jest remix. Popracować należy na filtrach, osobiście nie lubię, ale niekiedy trzeba, chyba, że wątek Oldfielda będzie wgrany bardziej realnie... wnoszę o posłuchanie oryginału raz jeszcze.
Domyślam się, że mogły wystąpić kłopoty z prockiem w trakcie odsłuchania kawałka w FL-u? Czy nie tak?
Po przetworzeniu na mp3 lub wav pozostają błędy.
Pozdro Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:cafe - moonlight shadow 2008/05/09 10:20 #148

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nom... z tego co pamietam to byly male problemy przy odsluchu...ale jak juz mowielem(patrz wyzej)ten kawalek taki pozostanie...a poza tym na forum nie wrzucam kawalkow najlepszych wedlug wlasnego uznania tylko te ktore chcialbym zebyscie zobaczyli...pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:cafe - moonlight shadow 2008/05/09 11:45 #149

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
cafe napisał:

...a poza tym na forum nie wrzucam kawalkow najlepszych wedlug wlasnego uznania tylko te ktore chcialbym zebyscie zobaczyli...pozdro

a szkoda... chyba nie trzymasz ich wyłącznie dla siebie, w końcu muzyka jest sztuką a ta jest dla ludzi... no chyba że składasz materiał na płytę i nie chcesz wcześniej go publikować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena