Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Moja pierwsza produkcja. 2009/03/10 13:21 #3562

  • Lukassos
  • Lukassos Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie to jest pierwsze ''cos'' co w domowym zaciszu udalo mi sie stworzyc.

Krytyka mile widziana.

www.zippyshare.com/v/29901699/file.html

pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Moja pierwsza produkcja. 2009/03/10 15:43 #3566

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
powiem tak: wszystko jeszcze raz do ustawienia w korektorze graficznym no i brak najważniejszego porządnej cody, co do brzmienia i akordów można to lepiej było rozłożyć lecz jak na pierwszy pokaz tego co robisz - nie jest najgorzej .parę latek treningu i będzie ok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Moja pierwsza produkcja. 2009/03/10 16:48 #3568

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Triobas, w jakim świecie żyjesz? Po co mordować się z graficzną, skoro można efektywniej z parametryczną? To raz
Dwa- momentami masz clipping- efekt nałożenia się brzmień.
Werbel musisz ciąć dość wysoko, jeżeli wypełniasz środek leadami, trancegate'ami, arpeggio. To samo się tyczy całej perkusji i basu. Odpowiednia korekcja, wyrównanie poziomów głośności w miksie i będzie w miarę znośnie. Nie są to lata praktyki, trio. Tomassiemu doradzam od dwóch miesięcy i widzisz efekty ;)
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Moja pierwsza produkcja. 2009/03/10 18:05 #3571

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
ja wiem jedno co gałkologia to gałkologia jeżeli ktoś zaczyna rabotac i początkuje nie ma jak wyćwiczy słuch na gałkach i ,,naumie"się nimi posługiwać oczywiście lepiej może być w innych bardziej złożonych pluginach lecz na początek jest to najlepsze wyjście , a o latach praktyki nie będe sie rozwodził wiem jedno ,że na scenie jeśli chodzi o mikser nie miałem w swoim mieście konkurencji ( i jest to gałkologia i analog) wszystkie większe imprezy w centr. kult. obsługiwałem przez ładne parę lat na powietrzu a także w dużych czasami nieakustycznych salach, aulach czy małych klitach >Oczywiście jest to w zupełności odwrotka jeśli chodzi o komputer tutaj wszystko inaczej brzmi ,inaczej słychać nie masz zapasu mocy na wyjściach ,które byś chciał jesteś OGRaniczony! poza tym jest nieco inny schemat grania i aranżu . dziś jak sam zauważyłem nie potrzeba wielkiego nakładu finansowego aby coś wyklepać kilka free vsti oraz vst jakiś darmowy host i jedziesz -możecie się uśmiać ale zaczynałem kiedyś od guitar pro4 i wtedy to był szczyt marzeń dla wielu z was i napewno co niektórzy nie wiedza jak ten programik potrafi zabrzmieć jałowo w porównaniu do kombajnu jakim jest fl co dla niektórych jest nawet niemożliwe stworzenie czegoś w tym programie -- dlaczego? b o n i e z n a j ą n u t !!!! podstawowych co dopiero o akordach i tonacjach mówić ...heh ...nie ma o czym gadać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Moja pierwsza produkcja. 2009/03/10 22:49 #3573

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Bogu dzięki teorię muzyki znam w niewielkiej części...
Bo co poniektórym by się przydała łopatologia...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena