Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Muza Wszystkich 2008/05/08 21:43 #131

  • marko2020
  • marko2020 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Cześć Wszystkim kochającym Muzę
Pierwsza sprawa: Podziękowania Pieti za umożliwienie kontaktu na jego stronie. Pozdrowienia Pietia.
Sprawa dwa: Jeżeli, ktokolwiek kocha dźwięki a przez to muzykę... chwała mu za to. I jak to będzie robił jego sprawa.
Muzyka nas uczłowiecznia a przez to również wyrażamy swoje emocje i to jest plus.
Sprawa trzecia: Nie róbmy czegoś takiego, że jeżeli, ktoś stworzył "temat" to piszecie, że to np.. "dodałbym basu, dodałbym taki lub inny filtr.. itp... bo muza płynie z nas... bo jeżeli nam to się podoba to wszystko jest ok., jeżeli nagra jakiś utwór np. Madonna czy ktokolwiek inny też byśmy pewnie coś tam zmienili.
Sprawa kolejna: często poszukujecie dźwięków za pomocom filtrów i innych możliwości programowych... pytam wtety... czy będąc na scenie np. będziecie w stanie wydobyć z instrumentu taki efekt? Czy człek siedzący za konsolą zrobi wam to w taki sposób aby ten utwór był taki jaki chcecie?.
Wieszcie mi...nie. Ich Troje np. też na koncertach się posypało korzystając np z efektów na "Cubie".
Sprawa następna: Byłem kiedyś "grajkiem". Jestem jak to nazywają z krwi i kości rockmenem. Dlatego muzyka w której słychać tzw dźwięki proste jest najlepsza bo ona nie czaruje.
Czyli reasumując sporo osób korzystając z "kombajnów" ... nie zagra np. Owertury lub V symfonii ale oczywiście mają prawo do tworzenia... i to jest w tym piękne ... bo mogą wyrazić swoje uczucia... choćby w ten sposób..
Sprawa następna jeżeli, ktokolwiek podaje temat do opinii o swoim utworze to zwróćcie uwagę (to podstawa) na aranż. Jeżeli to będzie spełnione dodajemy Vocal i może być naprawdę fajny utwór. Może taki, który będziemy chcieli słuchać częściej.
Ostatnia sprawa to propozycja.
Lista Przebojów tego Forum.
To o ile Pietia się zgodzi.
Moje kawałki znacie.
Dostępne są na wrzucie z tagiem alcas.
Przepraszam Pietia za reklamę, choć to niejest reklama, poprostu staram się uzmysłowić dwie kwestie... muzyka a... muzyka. Jednak spędziłem jednak kilka lat na scenie i grałem z kilkoma muzykami naprawdę bardzo znanymi.
Pozdrawiam
Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Muza Wszystkich 2008/05/08 21:52 #135

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Znakomity post. A reklama jak najbardziej wskazana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Muza Wszystkich 2008/05/08 22:05 #136

  • marko2020
  • marko2020 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W przypadku pytań za zgodą Pieti będę dostępny tu do 23.30

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Muza Wszystkich 2008/05/08 22:15 #138

  • marko2020
  • marko2020 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pietia a przy okazji co Ty na Listę Przebojów FL?
Pozdro
Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Banita.

O:Muza Wszystkich 2008/05/09 06:35 #144

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jest to dobry pomysł, muszę tylko poszukać odpowiedniego rozwiązania, a to nie będzie łatwe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Muza Wszystkich 2008/05/09 10:12 #147

  • cafe
  • cafe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dasz rade...heheh..taka lista to by byla dobra sprawa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Muza Wszystkich 2008/05/09 22:12 #162

  • marko2020
  • marko2020 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Właśnie, taka sprawa mogła by - po pierwsze mobilizować, wyzwalać itd, po drugie mogła by tą stronę rozpowszechnić (marketing).
Pozdrawiam
Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Muza Wszystkich 2008/05/09 22:21 #164

  • marko2020
  • marko2020 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
I jeszcze jedno Pietia, strona według mnie jest fantastyczna tyle, że nie wszyscy o niej wiedzą, należałoby ją jakoś rozpowszechnić, a to była by w jakiś sposób metodą. Postaram się pomóc, dopiszę link do swojego maila. A przy okazji może kiedyś coś razem skomponujemy na FL-u.
Jeszcze raz pozdro
Marek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena