Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

N.E.X. - Flame Haze [Na składanke electro] 2011/02/19 09:01 #11326

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jak w temacie, utwór zrobiony specjalnie na składankę electro, która powstaje właśnie w naszym polskim undergroundzie (7 osób z tego co pamiętam po 2 tracki) i za niedługo powinna być skończona ;). Będzie oczywiście za free. Wschodnia część globu naszej społeczności postawiła na kasę i zaczęła sprzedawać na beatporcie, więc dla mnie to co robimy to pokazanie, że można jeszcze zrobić coś dobrego for fan i dla ludzi bez dojenia kasy ;). Jestem przeciwny sprzedawaniu muzyki tego kalibru, bo tylko utrudnia się dostęp, a pieniądze z tego to są grosze i po kilkumiesięcznej kampanii rozdzielając na łepka można postawić sobie co najwyżej symboliczną pizze ;P. Co zawsze powtarzam, ale niektórzy muszą sami to sprawdzić widocznie ;).

Gatunkowo to wiadomo, że pod "electro ef" ma podchodzić, ale z racji tego, że obiecałem sobie odejście od retro brzmień i postawiłem na coś bardziej "new" to nie wiem czy to jeszcze stare poczciwe electro w nowym wydaniu czy już odmiana breakbeat z elementami naszego freestyle ;). Tak czy inaczej ta inna forma krąży gdzieś tam między źródłem ;).

Tylko 3 minuty, ale i też szybkie wejście, a potem dalej się rozkręca, najlepsze zostawiłem na 30-40s od końca ;).

www.speedyshare.com/files/26951821/N.E.X._-_Flame_Haze.mp3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:N.E.X. - Flame Haze [Na składanke electro] 2011/02/19 12:53 #11327

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Chwalić takie działania. Jakbym miał coś wartościowego (w sensie ciekawego) to bym się dorzucił do składanki ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:N.E.X. - Flame Haze [Na składanke electro] 2011/02/19 13:07 #11328

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Okazuje się ,że na 3 akordach tez można się pobujać z aranżem -jednak dla mnie jest nieco nudno (tu bez urazy) poszukałbym rozwiązania od 2 minuty mały złamaniec akordami aby nieco urozmaicić dodałby animuszu ,werwy w tym numerze :)) lecz może ja się mylę ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:N.E.X. - Flame Haze [Na składanke electro] 2011/02/19 17:07 #11331

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Tak, akordami tutaj popisów nie ma ;). Z drugiej strony wiele klasyków tego gatunku powstało właśnie w oparciu o ten schemat I -> VI -> VII (Flying Steps, Music Instructor, Scooter - We Are The Greatest). Wezmę to pod uwagę w następnym numerze aby trochę więcej uwagi poświęcić na progresję akordów ;).

Chociaż no tutaj jest ten problem, że inne akordy zmieniają zupełnie charakter.

Kurcze, faktycznie może poprawie to jeszcze i zrobię w środkowym końcu jakieś przejście na innych akordach, ciut wyżej, taka odskocznia :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:N.E.X. - Flame Haze [Na składanke electro] 2011/02/19 22:49 #11339

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Fajne,fajne.Momentalne skojarzenie z Laser Dance jesli chodzi o motywy ;) Tylko beat electro.Brzmienie rowniez miejscami.Mi sie podobalo ale poczatek jakby bardziej zroznicowany.

Sorki za skojarzenie bo mialo nie byc "old" ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena