Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/14 06:06 #10762

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Taki trochę stary kawałek z mojej poprzedniej ery, przeleżał u mnie długo, jakiś czas temu wrzuciłem do netu i spodobało się znajomemu ;). Skręcił video na swoim kanale gdzie wrzuca taką właśnie muzykę. Jakby ktoś chciał obejrzeć to zapraszam, jest 720p, fajne motywy skleja pan BT :D.

Jeżeli chodzi o samą muzykę to niedociągnięcia każdy może usłyszeć, jak wcześniej - dosyć stary jest w kwestii powstania i bardziej chciałbym tu pokazać materiał jako całość i pracę BT, w którą włożył trochę czasu żeby tą moc uzyskać :).



Pozdr!

PS Ogromna dynamika obrazu, osoby z epilepsją nie powinny oglądać ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/15 12:01 #10763

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
N.E.X. napisał:

Taki trochę stary kawałek z mojej poprzedniej ery, przeleżał u mnie długo, jakiś czas temu wrzuciłem do netu i spodobało się znajomemu ;). Skręcił video na swoim kanale gdzie wrzuca taką właśnie muzykę. Jakby ktoś chciał obejrzeć to zapraszam, jest 720p, fajne motywy skleja pan BT :D.

Jeżeli chodzi o samą muzykę to niedociągnięcia każdy może usłyszeć, jak wcześniej - dosyć stary jest w kwestii powstania i bardziej chciałbym tu pokazać materiał jako całość i pracę BT, w którą włożył trochę czasu żeby tą moc uzyskać :).



Pozdr!

PS Ogromna dynamika obrazu, osoby z epilepsją nie powinny oglądać ;).


N.E.X. a gdzie to video?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/15 12:39 #10764

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jest link, ale nieaktywny bo BT skasował i chce poprawić parę niedociągnięć. Kiedy będzie znowu dostępny zrobię update ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/16 15:23 #10782

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jest link:



^_^

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/16 16:20 #10784

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
WoW, jestem pod wrażeniem, znakomite połączenie video ze znakomitą muzyką ala Music Instructor. Nie wiem czy przypadkiem stopa za mocno nie cyka, a może to po prostu wina moich głośników.

Możesz napisać coś więcej na temat samego utworu (wykorzystane wtyczki, przybliżona ilość poświęconego czasu) oraz samego video i jego realizacji? Czy podczas łączenia obrazu z dźwiękiem wykorzystywałeś wtyczkę Fruity Video? Wstęp jest znakomity zwłaszcza gdy dokładnie przyglądamy się prezentacji video.

W skali pięciostopniowej daję 5.
Pozdrawiam i gratuluję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/16 16:40 #10785

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie, nie - Video robił gość ukrywający się pod nazwą Break Technology i jak widać zna się na swoim fachu :D. Tutaj akurat wykorzystał animację do zlepienia takiego "teledysku", ale widać napracował się mocno żeby tyle scen pociąć i odpowiednio dopasować fragmenty dynamicznie :). Powstało to chyba na Vegasie.

Co do muzyki - jest dosyć stara, odkopałem niedawno i wrzuciłem do obiegu, spodobało się niektórym osobom więc jest :). Niestety dużo elementów leży z miksie, nieco zamulony, mało wyraźny, trochę przebasowany i mało klarowny w górze :(. Tak było domyślnie bo chciałem podłożyć pod to wokal koleżanki, ale dała sobie spokój i została taka o to wersja. Z miksu na pewno nie jestem zadowolony, denerwuje mnie to ale już nic nie zrobię, niestety spaprałem to bo nie poprawiłem potem przed wrzuceniem do obiegu. Jasne, że może to szczegóły, bo nie wydaje tego za kasę tylko wolnym czasie dla ludzi dlatego z melodią pewnie się broni jako całość do posłuchania, ale jednak niedosyt mam, bo wiem, że mogłem to wtedy lepiej zrobić ;).

Z tego co pamiętam wszystko na Z3TA+ robiłem - bass, pad w tle (ten drugi świszczący to Rez v2), arpegiator, główna melodia też. Perkusja jak zawsze one hity po kilka warstw i tak zrobiony zestaw sobie gra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/16 17:57 #10786

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Żaba wymiata :D

Generalnie mi się podoba ALE- takie zastrzeżenie co do filmiku- koncepcja jest interesująca, założenie jest by było dynamicznie, ale w pewnym momencie robi się chaos...

Sugerowałbym autorowi visuala by troszeczkę dorobił synchro i akcentował pewne zmiany w numerze poszczególnymi obrazami by to stworzyło naprawdę spójną całość.

A numer- Music Instructor. Zainwestowałbym tutaj może w jakieś bardziej oldschoolowe brzmienie a'la Moog tudzież Jupiter/Polysix/MS-20. Czemu jeszcze nie dorzucić brzmień perkusyjnych z automatów simmonsa/jomoxa/rolandowskich tr? To mogłoby całkiem ładnie grzmotnąć wtedy IMHO :)
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:[Video] N.E.X. - The Last Oldschool Beat 2011/01/17 20:58 #10790

  • DrooM
  • DrooM Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 1
Poprostu swietne !
Video jak i muza zayebiszczo wspolgraja, jest energia, konkretny beat, az nie chce sie siedziec :/
Jestem pod wrazeniem !
Pozdrawiam
DrooM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena