Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Club 4 Mix Music - Promowanie Artystów w Sieci! 2010/10/29 23:36 #10007

  • djlukas123
  • djlukas123 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Daje linka do extra odjechanej stronki na której są promowani Artyści w Sieci.
Na stronce są zamieszczane energetyczne 4 mixy które mają na celu promowanie Artystów
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia stronki >>> www.4mix.xt.pl
lub www.wodka.yoyo.pl Serdecznie Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Club 4 Mix Music - Promowanie Artystów w Sieci! 2010/10/30 00:44 #10008

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Tak, ekstra odjechanej :).

Jak chcesz wyjść na świat to zmień serwer i wykup domenę, bo aż się oglądać nie chce, a layout strony jest kompletnie nieczytelny. Mnie stabilny serwer wraz z domeną wyniósł jakieś 60zł (na rok).

Poprawka - strona jest tragiczna :|... Wszystko otwiera się w nowym oknie i bije po oczach. Do wywalenia. To ne jest extra odjechane.

Dobra, zostawmy już tą otoczkę, bo 99% ludzi daruje sobie odsłuch jak tylko zobaczy stronę.

Merytorycznie jest ciańko. To chyba jeszcze nie czas tworzyć labela czy jaki to w ogóle twór jest, bo to promowanie siebie na krzyż 3 początkujących muzyków. Jakieś bajeczne melodyjki ani to w ogóle klubowe, potem jakaś wkrętka disco polo przez 5 min ten sam refren, a potem? Kate Love czy jak jej tam, dziewczyna mruczy coś pod nosem, powinna nauczyć się śpiewać, wstawki "kocham Cię" irytujące i brzmią jak na haju, gitara z slayera :). Denny mix, nierówne poziomy instrumentów. Na forum już słyszałem tutaj amatorów-hobbystów co kleją bardziej klubowe rzeczy i się nie chwalą :).

Wstawki "prezentera" dosyć żałosne, irytują mnie.

Nieno, nikt Wam nie broni, każdy chciały się pobawić w muzyka, też kiedyś zakładałem jakieś dupne stronki na darmowych serwerach, ale to generalnie wiocha jest, jeszcze jak tak zachwalasz, jestem pozytywnie nastawiony a tam kapa. Potraktuję to jako żart. Bo to żart?

Generalnie pomysły macie, melodie są ładne, ale jeszcze wiele do nauki macie, wszystkie pomysły dobre, ale cała reszta do poprawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Club 4 Mix Music - Promowanie Artystów w Sieci! 2010/10/31 23:30 #10031

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Generalnie chodzi o to ze jeszcze troche przed Wami.Wiadomo ze ciezko,ze nikt nie komentuje utworow,jednak cos tam sie klei i macie pasje.podziekujcie wodzirejowi ;) he he.Nie bede krytykowal na ostro bo Ty i ja... ;) ale fajnie ze macie profil ale w tej muzie(w samym rytmie)za malo bounce u jak dla mnie,choc musze przyznac ze mamuska przechodzila przez pokoj i wypalila-fajne co to?wiec jak widzicie gdzies to trafia.Do milosnikow naszego Disco.Choc podejrzewam(dobra ,mam nadzieje)ze i wam zacznie przeszkadzac tak malo skomplikowany aranz piesni.

pozderek

dodam ze wolalbym by wszyscy malolaci bawili sie tak jak Wy w muze a nie jarali dopalacze pod bramami.(dobra czy tam fajki)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ahremov.

O:Club 4 Mix Music - Promowanie Artystów w Sieci! 2010/11/01 00:16 #10034

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
No fakt, fakt, lepsze to niż ćpanie :P.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena