Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

najlepsze vst 2008/11/03 21:12 #1997

  • Bartkoo
  • Bartkoo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Siemka!
(od razu piszę że chodzi mi o darmowe;p) mam prośbę. czy mógłby mi ktoś napisać jakie są najlepsze wtyczki vst w danych kategoriach , tzn.
najlepsza wtyczka bassowa
najlepsza wtyczka gitarowa
wtyczka w stylu crank expansion pack w nexusie (wiem jaka jest bo słyszałem prezentację na tej stronce;p)
jakaś wtyczka w stylu nexusa abym również mógł ułożyć np. melodię
najlepsza wtyczka z presetami

i tutaj pytanie czy istnieje jakas paczka z leadami(chyba tak to sie pisze wiem ze mówi się "lidy")
czy może są jakieś w FLU? (wersja 5)?

jeszcze zdał by się jakiś expansion pack z drumami :)

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:najlepsze vst 2008/11/03 21:21 #1999

  • ogurez
  • ogurez Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zaokrągliłeś temat ze tak powiem Kwestia gustu (najlepsze) napisz co masz to moze coś doradze a i pewnie nasz obcykany moderator Ci wyłoży pare.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:najlepsze vst 2008/11/03 21:48 #2003

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Obcykany powiadasz? :D

Rzeczywiście "trochę" zaokrągliłeś temat. Dźwięki typu bass, lead, arp, gate, pad, seq, synth, pluck, 303, key, fx itp itd można wykręcić na syntezatorach. Metod syntezy mamy dzisiaj tyle, że głowa boli więc mamy spore pole do popisu. Na pokładzie FL'a masz bogata paletę świetnych wtyczek - TS404, 3xOSC, Simsynth Live!, Sytrus (jeden z najpotężniejszych na świecie), Toxic, Morphine, Wasp, Plucked, PoiZone. Właściwie to wystarczą do wszystkiego =) Ale dobrych narzędzi do pracy nigdy za wiele =) Na pierwszy ogień poleci na pewno Synth1. Jeden z lepszych wirtualnych analogów. Świetne brzmienie i prosta obsługa. Do rekreacji gitar, fletów, pianin itp idealny będzie Morphine (synteza addatywna). No kurcze...no można by tu wymieniać w nieskończoność.
Co do Nexusa to nie ma czegoś darmowego na jego podobieństwo. To jest rompler więc praca nad nim wymaga odchudzenia portfela =) Jest za to sporo wtyczek bazujących na samplach, soundfontach. Np DSK Asian Dream - brzmienia fletów itp.
Co do leadów to jak pisałem wyżej znajdziesz je w syntezatorach. Soundbanków jest mnóstwo. Wiele jest darmowych.
Najlepszym wyjściem będzie jak sobie sam poszukasz. Tutaj masz szukajkę z KvR Audio. Zaznacz sobie interesujący Cię typ wtyczek i kliknij search. Życzę powodzenia bo lista nie będzie krótka :ppp

EDIT:

Zapomniałbym - w tej szukajce na dole jest opcja wyboru czy wyszukane mają zostać wtyczki komercyjne, darmowe i zapowiedziane. Zaznacz freeware.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:najlepsze vst 2008/11/04 14:54 #2016

  • Bartkoo
  • Bartkoo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
dzieki bardzo za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena