Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nowa Płyta ARMINA Mirage 2010/10/08 20:41 #9771

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam po przesłuchaniu mam jakieś mieszane odczucia niby to nr 1 dj a sledze jego poczynania od ładnych 3 latek mysle ze to jakis niewypał brak mu kasy czy juz sie konczy talent :) wpakowanie tylu wokali to juz raczej nie trance,przykład prosze bardzo utwór Feels So Good (Ft.Nadia Ali)

Oczywiscie Jest 1 Numerek Który ładnie wpada w pamiec Youtopia

To Tyle poruszyłem ten temat aby skonfrontowac swoje odczucia co do tej płyty jak i samego Armina czy mi sie juz gust zmienia a moze nie tylko tak ja mysle

Czekam na opinie Pozdrawiam Dj (o)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nowa Płyta ARMINA Mirage 2010/10/08 21:41 #9772

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Buuren niestety leci z prądem obecnego mainstreamu, a ten z kolei pędzi w coraz gorsze szmiry i ciągle dno jest pogłębiane... Cóż...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nowa Płyta ARMINA Mirage 2010/10/08 22:37 #9773

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie słuchałem, bo nie interesuje mnie taka muzyka (no poza In & Out Love, ten kawałek dla mnie miażdży bo jest breakowy i wokal kobietki z Within Temptation... ;) ). Przypomnę tylko, że (jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi) tytuł dobrego DJ'a dostaje się za BYCIE dobrym DJ, a nie produkcje coraz to nowszych kawałków przez to rozumiem granie dobrych setów, nadawanie audycji radiowych i innych form poprzez które się promują a słuchacze odkrywają nową mało znaną, ale dobrą, muzykę. Choćby Tiesto i jego Club Life. Przecież to co oni wydają dla mas to jedno, a to co grają to drugie, co najwyżej wtrącą 2-3 swoje kawałki w sety od czasu do czasu i to jeszcze w remiksach (pomijając dedykowane koncerty). Także tytuł najlepszego DJ w rankingach raczej nie ma wiele wspólnego z tym jaką muzykę tworzą tylko za całokształt robienia z siebie żywej promocji.

Oczywiście zmierzam do tego, że może w międzyczasie robić shit aby dalej być na fali, ale jednocześnie może być dobrym DJ i promować w setach dobrą muzykę a jedno z drugim nie ma wiele wspólnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena