Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

PRZEPIS NA SUKCES 2009/06/19 23:20 #4564

  • masahuku
  • masahuku Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hello,

chciałbym poruszyć pewną sprawę dotyczącą większości z nas, którzy siedzą w domu i dłubią w dźwiękach przy pomocy FLS czy też innych pomocnych programów...

a wiec...czy myślicie, że odniesiecie sukces dzieki swoim utworom? moze juz ktoś z was odniosł...jesl nie to jak sie widzicie w przyszłosci? muzyka to tylko hobby czy macie moze jakies plany na podboj rynku muzycznego...watpie zeby ktos kto ma, chciał je zdradzic :) chodzi o plany i doswiadczenia, moze wsrod nas skrywaja sie jakies gwiazdy muzyki ;]

ten temat postawiłem na forum gdy usłyszałem o programie Rebeat (en.rebeat.com/home.html), dzieki, któremu mamy możliwość sprzedaży własnych utworów przez internet, poprzez zrzeszone w programie sklepy internetowe, a jest ich ponad sto i liczba ta bedzie rosła. Opłata za wystawienie utworów wynosi mnie wiecej 100zł i jest jednorazowa program kosztuje 99 Euro...zysk na czysto ze sprzedaży naszych utworów to od 20 do 50% (najprawdopodobniej w zależności od sklepu w którym został sprzedany utwór)

No wiec, moze niedługo nie potrzeba bedzie żadnego kontraktu z wytórnia tylko odpowiednia forma reklamy i własne utwory na serwerach iTunes, BeatPort, TrackItDown i wielu wielu innych...

komercha upadnie to pewne :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PRZEPIS NA SUKCES 2009/06/20 00:09 #4565

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Komercha nie upadnie, tylko zmieni się cały proces dystrybucyjny. CD na pewno wyleci w 3/4 z rynku, winyl ugruntuje swoją pozycję na rynku. Ale 20 do 50 procent to jest DEFINITYWNIE ZA MAŁO!! Chyba, że reszta pokrywa koszty masteringu, bo dystrybucja to chyba przesada...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena