Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

BANK BRZMIEŃ 2009/04/28 21:08 #4084

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
dostałem od kumpla bank brzmień o rozszerzeniu -- rfl. --nie mam pojęcia czego mogę użyć jakiej wtyczki czy tez hosta aby ją otworzyc -jedno ale jeszcze-program Reason ją widzi lecz nie potrafię banku załadowac - może ktoś z forumowiczów mi pomoże?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BANK BRZMIEŃ 2009/04/28 23:46 #4085

  • ogurez
  • ogurez Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Taa to pliki Do Reasona Pewnie Masz Demo nie da rady stary miałem ten sam problem ;/ A Piracic nie Bendziemy raczej :p .Pozdrawiam Dj (o)mega.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BANK BRZMIEŃ 2009/04/30 13:31 #4093

  • DjTomassi
  • DjTomassi Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja to rozszezenie ktorej wymieniles czyli .rfl nazywam "rotfl" bo nie wiadomo co z nim zrobic :) mozliwe ze jakas wtyczka uzywa takiego rozszezenia do exportowania bankow i tylko w tej samej wtyce to bedize dzialac , moze to faktycznie tylko do reasona jest :( mi sie wydaje ze jakbys mial XP packa do nexusa to przeciez bez samego vsti nexusa przez ktory wchodza banki nie odpalisz banku :) pomimo ze nexus ma .nxp i takiego samego spotkalem w z3ta+ vsti ale nie dziala bo kazdy bank jest do czegos i dziala tylko w tym z czego wyszlo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BANK BRZMIEŃ 2009/04/30 17:22 #4095

  • Dj Stakka
  • Dj Stakka Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Kwestia jeszcze tego jaką masz wersje Reasona, ponieważ do nowych banków Rfl, potrzebna jest nowsza wersja oprogramowania. ;Także nie wiem jak to jest w Twoim przypadku, ale to może być problem. Pozdro :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BANK BRZMIEŃ 2009/04/30 18:37 #4096

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Dj Stakka napisał:

Witam. Kwestia jeszcze tego jaką masz wersje Reasona, ponieważ do nowych banków Rfl, potrzebna jest nowsza wersja oprogramowania. ;Także nie wiem jak to jest w Twoim przypadku, ale to może być problem. Pozdro :)


to jest wersja cztery lecz demo -bank jest widziany przez program z tym że nie mam zielonego pojęcia jak go załadować podobnie jak z podstawowymi bankami ,które są na wyposażeniu wersji demonstracyjnej obejrzałem kilka tutoriali lecz prawie wszystkie nie daja wskazówek o ładowaniu banków brzmień lub dotyczą starszych wersji tego programu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BANK BRZMIEŃ 2009/04/30 20:18 #4097

  • Dj Stakka
  • Dj Stakka Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
To skoro dostałeś go od kumpla, to zakładam że on ma Reasona. Jeśli tak, to czy on nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BANK BRZMIEŃ 2009/04/30 20:22 #4098

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Dj Stakka napisał:

To skoro dostałeś go od kumpla, to zakładam że on ma Reasona. Jeśli tak, to czy on nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. Pozdro


chodzi o to że on nie korzysta z zadnych programów hostów to jest bank od parapetu yamahy motif 6 i od niego dostałem info . że można to w reasonie odpalkić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena