Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Film Score by Chamila Warna. 2012/04/13 12:10 #15907

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witojcie:)
Znalazłem niezłego wirtuoza,który nieźle wymiata min. na bibliotekach EWQL.
Prawie jak Rob Powers;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Film Score by Chamila Warna. 2012/04/13 16:06 #15908

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Szczerze mówiąc dla mnie wymiatania tutaj nie ma, widziałem już kiedyś to nagranie. Film jest zrobiony do portfolio aby wszystko ładnie wyglądało i brzmiało "epicko", dla potencjalnych klientów aby się zajarali profesjonalizmem, że niby studio, oprogramowanie, instrumenty, perkusja, gitara, ładne wnętrze, konkretny człowiek, dobra jakość, które praktycznie są tutaj podstawione i niepotrzebne. W praktyce kompozycja jest dosyć licha i płytka, mało elementów, kilka powtarzających się motywów które praktycznie nie mają melodii, po kilkukrotnym przesłuchaniu dalej nic nie zapada w pamięć bo nie ma co.

Nie zrozumcie mnie źle, nie o to chodzi, że sobie "hejtuje" bo coś trzeba umieć żeby takie coś zrobić, chodzi tylko o to, że takie kompozycje machnie każdy z Was dosyć szybko po kilku próbach i nie ma co wpadać w taki "czar", WTF jak on to zrobił ;). To się właśnie nazywa wizerunek, dobre portfolio, aby opchnąć coś zwykłego jako niesamowite i gość jest w tym dobry, klientów znajdzie na pewno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Film Score by Chamila Warna. 2012/04/13 19:01 #15910

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Elo:)
Nie chwalę kompozycji ale sposób prezentacji tegoż utworu;)
Oczywiście słyszałem lepsze wykony ,ale podoba mi się właśnie "reklama" możliwości autora i oczywiście wyposażenie studia:)
Nawet celowo opisałem,że kolo wymiata "prawie" jak Rob Powers,co oczywiście może jedynie świadczyć o tym,że trochę mu daleko do Robka;)
POzdro:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena