Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wasze "Święte Grale" i rzadkie wydania 2012/01/05 21:51 #14896

  • Herlrzax
  • Herlrzax Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam,

Chciałem Was zapytać, jakie albumy/utwory bądź ich wydania są dla was absolutnie najlepsze, bezkompromisowe ?

Ja osobiście znam osobę która posiada bogatą kolekcję oryginalnych winyli Pink Floyd, w tym pierwsze tłoczenie The Wall, rzadkie pierwsze tłoczenie Atom Heart Mother z ostatnim utworem 05. Alan's Psychedelic Breakfast, gdzie na końcu tego utworu słyszymy kapanie wody, ale ono ustanie dopiero wtedy, kiedy wyjmiemy igłę gramofonu z rowka płyty - to jest dla mnie prawdziwy Święty Gral, oczywiście bardzo zazdroszczę mu tej kolekcji.

Oprócz kolekcji albumów na CD, mam parę albumów Pink Floyd i Queen na kasetach (hehe), można powiedzieć że to są moje najcenniejsze okazy ;) Kiedyś przy bogatszym stanie konta bankowego na pewno spróbuję zapolować na parę winyli Pink Floyd oraz rzecz jasna kupię gramofon.

Pozdrawiam serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Herlrzax.

Odp: Wasze "Święte Grale" i rzadkie wydania 2012/01/06 15:53 #14904

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ostatnio długo nie inwestowałem w płyty CD jednak mam ich dosyć trochę i to takie moje małe hobby :). Nastawiałem się i nastawiam na skolekcjonowanie większości płyt z lat 90' kiedy to pojawiła się era samplingu. Pierwsze płyty The Crystal Method, The Chemical Brothers, The Prodigy, Fatboy Slim itd to coś co chciałbym mieć w całości ;).

Perełek właściwie nie posiadam, bo większość płyt to nowe dodruki (w oryginalnej formie) które są dalej dostępne. Jednak trochę tego jest, coś ponad 20 ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena