Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Takie Tam Stwierdzenia : Luzne bez sceimy i wysokiego lotu 2011/11/27 00:03 #14461

  • ogurez
  • ogurez Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ekipa sie utwardza jak widze i bardzo dobrze Pietia trzyma jako taki poziom forum ,N>E>X > spoko osobowośc czy ma zastapić LUCASA ? > . Pietia wiesz o czym mowie człowiek ba osobowosć sporo mi pomogł ,w Mojim zakrecaniu z Fl ale brak mi tu jakis praktycznych i ze tak powiem Bazowych wskazówek jak Ugrysc Fl zeby ktos inny zjadł nasz projekt ,nie mowie tu o jekimś wielkim masteringu tylko poprostu biore i mam , pzrykład prosze bardzo Lucas jak wykręcić ten dzwiek link >> juz Ci Chłopaczyna mowi słuchaj musisz dodać tego i cuta na tyle , N>E>X jest spoko Kolesiem ale mnie troszke irytuje bez urazy Nexu JAŚNIEJ prosze ,bardzo dużo czytam Twoich wypowiedzi i sporo wziełem do Siebie , to Tyle z mego Postu A chAAA te senki rs PIETIA mają tak grać tą są bzp słuchawy u mmnie już sa przerobione na zwykłe przewodowe :) prosty bajer a jako bez p... zasieg 2,5 m max i jest Ok , to Tyle z Moich wy7pocin mozecie jechac po Mnie a co :) Pozdro dla całej Ekipy VST jestem Z WAMI .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Takie Tam Stwierdzenia : Luzne bez sceimy i wysokiego lotu 2011/11/27 02:58 #14462

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie wiem za bardzo o kogo chodzi bo w zasadzie jestem tu dopiero od ponad roku, nikogo nie zastępuje więc raczej porównania nietrafione ;). Na forum piszę bo lubię i to raczej jedyny powód. Wcześniej było BeatsFactory, po drodze kilka mniejszych, teraz VSTi.pl. Niestety z tego pisania wynika taka wada, że czasami prosty problem rozbijam na 2 kartki A4 zahaczając o wszystko co się da :P. Może to być pomocne, może być irytujące dla lubiących prosto i zwięźle (i krótko). Rozumiem problem, spróbuję jaśniej w przyszłości ;). Nie zawsze też podaję gotowe rozwiązania bo zwyczajnie nie mam czasu szukać i sprawdzać wszystkiego jednak jak coś wiem to zawsze powiem co gdzie i jak tyle że bardziej ogólnie. Jak wiadomo każdy udziela się tutaj w wolnym czasie, ja podobnie więc także specjalnie nie redaguję postów pod kątem przejrzystości artykułów z czasopisma.

Generalnie jeżeli pytanie jest konkretne to odpowiedź także, jeżeli pytający sam nie wie czego chce, a takich jest wiele, to także nie wiadomo co poradzić i chyba każdy się z tym zgodzi. Jakby było coś na temat wykręcenia konkretnego dźwięku o czym wspomniałeś to nie ma problemu, ale jak ktoś pyta tak ogólnie o narzędzia do dobrego miksu to nie wiadomo od czego zacząć i na czym skończyć więc albo pójdzie A4 które nie ogarnie wszystkiego albo tekst że to nie od tego zależy itd ;).

A forum i ekipa - miło, tyle powiem :). Małe bo małe ale nasze własne, często konkretne, niezaśmiecone pytaniami o download pirackich wtyczek i programów jak u innych. Oby tak dalej bez tendencji spadkowej. Czasami zastanawiam się ile osób faktycznie pisze na forum a ile tylko obserwuje, bo tych drugich jest dużo co widać po liczniku ;). Zachęcam, bo nie jedno forum padło właśnie dlatego że każdy chciał czytać a mało kto pisać, jedni przez drugich wyczekiwali na nowe posty aż w końcu przestały się pojawiać. Pamiętajcie żeby nie być biernym kiedy można coś ciekawego dodać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Takie Tam Stwierdzenia : Luzne bez sceimy i wysokiego lotu 2011/11/27 08:17 #14464

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Witaj Ogunez, nikt tu nikogo nie zastępuje, po prostu pewnego dnia zawitał do nas N.E.X - człowiek, który pisze bardzo konkretnie - udziela się niemal we wszystkich wątkach, mogę śmiało powiedzieć, że napędza to forum.

N.E.X w woli wyjaśnienia, swego czasu (przed Tobą) na forum była osoba podobna do Ciebie (LUKAS) - również bardzo konkretna, pisząca wiele ciekawych rzeczy - jednak jak w życiu - jedni przychodzą inni odchodzą...

Pirackie oprogramowanie..... znacie mój stosunek to tego typu softu, nikt chyba nie chce, by forum było jednym wielkim zbiorem pytań i odpowiedzi w postaci linków na temat, gdzie znajdę, skąd zassam taką czy inną wtyczkę.
Takie fora są najlepszym dowodem na nieposzanowanie użytkowników dla takiego miejsca - nie można tutaj mówić o rzeczowej wymianie zdań - na takich forach najczęściej każdy wie najlepiej, każdy się wymądrza - wątki zaczynają odbiegać od tematu i nie prowadzą do rozwiązań często błahego problemu - a przecież nie o to chodzi

Ktoś może napisać - ale iloma postami czy wątkami może się takie forum pochwalić... w porównaniu chociażby vsti.pl - a ja na to i co z tego jak 85% wiadomości nie wnosi niczego.

Faktem jest że forum vsti.pl nie jest wielkim forum, ale jak słusznie zauważyłeś N.E.X. forum to ekipa (grupa znajomych, którzy chociaż siebie nie widzą czy nie mają kontaktu werbalnego, wiedzą z kim dyskutują) a jak ta jest zgrana, szanuje siebie - to chce się wracać.

I ja zachęcam wszystkich do pisania. Faktem jest, że często pytania się powtarzają, bądź są bardzo zbliżone do tych, które mamy na forum (jednych to drażni, innych nie - no ale wszystkim się nie dogodzi).
Warto jednak dodać, że dzięki Wam takie forum istnieje i można na nim znaleźć szereg bardzo ciekawych, co więcej konkretnych rozwiązań.
Część z nich zebrałem w postaci odwołań w wątku zapoczątkowanego jeszcze przez Lukasa - Szukam pomocy - spis tematów dla leniwych . Spis staram się uzupełniać - pozycji jest naprawdę sporo - a tematy i rozwiązania bardzo ciekawe. Zachęcam również do aktualizacji i poszerzania wiedzy zawartej w powyższych wątkach.

Na vsti.pl nie ma czegoś takiego jak nieaktualność czy przedawnienie tematów. Z powodzeniem można się wypowiadać w wątkach z przed dwóch czy trzech lat. Często problem już dawno rozwiązany okazuje się trudnością dla nowych użytkowników.

to Tyle z Moich wy7pocin mozecie jechac po Mnie a co :) Pozdro dla całej Ekipy VST jestem Z WAMI .


P.s. nikt tu po nikim nie będzie jechał:), w końcu najważniejszy jest szacunek - bez niego forum nie ma podstaw bytu.
Takie jest moje zdanie.
Pietia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena