Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: The Prodigy - Worlds On Fire CD/DVD/Blu-Ray 2011/05/08 11:40 #12314

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
LH pisze notki w różnych miejscach, opisywał proces twórczy ;). Kilka razy zdarzyło im się wynająć studio i przez pół roku balować nic nie robiąc. Dlatego najczęściej większość kawałków składa od kilku lat na swoim ulubionym Abletonie, kiedy ma już szkic nagrywają całe wałki ;). Tak powstał album Invaders Must Die gdzie korzystali ze starych analogowych zabawek + sample perkusyjne. Jednak wiadomo, że dużo tego nie robią, więc częściej Liam jak pisał dodaje coś do już istniejących aby urozmaicić live ;).

Rozwalił mnie jeszcze fragment w jaki sposób weryfikuje swoje dzieła - pokazuje młodszej siostrzenicy i kiedy wierci się i krzyczy z niecierpliwości to znaczy ze good song :D.

AONO to dla mnie dosyć niewypał, takie samploklejstwo cyfrowe bez polotu na masywny live. Tylko Spitfire używają z tego albumu.

Magią jest także to, że (szacuję) prawie połowę utworów które skomponował Liam nie ma oficjalnie w spisie ;). Pierwsze taśmy demo, b-sidy na singlach, remixy - to wszystko wala się gdzies luzem po internecie. Nawet wersje bez masteringu wyciekły swojego czasu i wyglądały na autentyczne. Druga rzecz, że dużo utworów które grają nie wydali i pewnie nie wydadzą, taki exclusive pod live, dlatego z niecierpliwością czekam na ten DVD i te poszczególne przejścia i wariacje :).

Tutaj krótki preview

Słysze, że już kilka utworów jest innych :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: The Prodigy - Worlds On Fire CD/DVD/Blu-Ray 2011/05/24 11:26 #12519

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Już jest, od wczoraj :).

Nabyłem i jestem zadowolony, jedynie pudełko najgorsze z możliwych, płyty będą się rysowały z czasem...

Coś magicznego, wiele utworów w innych wersjach, inne przejścia itd. Niektórzy narzekają, że brakuje kilka utworów z koncertu, że pocięte, że blabla, ale JEST MOC :D.

W tym roku będą na Woodstocku - mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: The Prodigy - Worlds On Fire CD/DVD/Blu-Ray 2011/05/24 14:45 #12521

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
O zesz...Jade tam na bank.jeszcze lajwa nie widzialem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: The Prodigy - Worlds On Fire CD/DVD/Blu-Ray 2011/05/24 22:48 #12523

  • Lecter
  • Lecter Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 139
  • Otrzymane podziękowania: 3
czyli się panowie na woodstocku widzimy :) Toć na idoli nie można nie jechać. Jeszcze wcześniej jest dzień poświęcony "Republice" jakby to kogoś interesiło :)
deus ex machina!
www.myspace.com/lecterpl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: The Prodigy - Worlds On Fire CD/DVD/Blu-Ray 2011/05/24 23:06 #12524

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Gdyby nie to, że mamy nie po drodze, to może dało by radę zorganizować jakiś wyjazd obniżając koszty, no ale ciężko będzie raczej ;). Wolałbym wpaść raczej na sam ich koncert niż rozstawiać się na całym festiwalu, ale nie wiem jeszcze jak to zrobię, bo jest dosyć daleko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena