Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Global Game Jam - KrakJam 2011 2011/02/01 03:52 #10986

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Zapodaje Wam małą relację z tej imprezy. Dlaczego tutaj? A no bo tworzenie gier komputerowych to naprawdę ciekawe zajęcie i być może koledzy muzycy też kiedyś spróbują swoich sił w tej dziedzinie lub nabiorą ochoty do zjawienia się za rok na podobnej imprezie i sprawdzą swoje umiejętności :).

Strona internetowa: krakjam.pl/
Artykuł w GW: krakow.gazeta.pl/krakow/1,85488,9027546.html
Artykuł w GK: www.gazetakrakowska.pl/krakow/363023,kra...e,id,t.html?cookie=1
Relacja wideo w TVP Kraków (od 3:20): www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wid...11-godz-2145/3884185

Między 28 a 30 stycznia odbył się ogólnoświatowy konkurs tworzenia gier komputerowych Global Game Jam z inicjatywy International Game Developers Association. Miałem przyjemność być na drugiej z kolei lokalnej edycji KrakJam. Mimo, że w tym roku odbyły się takie edycje także w Warszawie i Gdańsku to Kraków kolejny raz utrzymał poziom i pobił nowe rekordy :). Głównym organizatorem KrakJamu był Hubert "Koshmaar" Rutkowski, który zebrał wiele ludzi do pomocy i sponsorów dzięki czemu na miejscu było wszystko co potrzebne i zebrani ludzie mogli zająć się tym co najważniejsze: tworzeniem gier :).

Pojechałem tam aby się sprawdzić czy w 48 godzin dam radę cokolwiek zrobić. Jak się okazało nie było z tym problemu, w dodatku poznałem naprawdę wiele ciekawych ludzi :). Dodatkowo wygłosiłem prezentację na temat udźwiękowienia gier, podobno niektórym ludziom bardzo się przydała ;).

Za rok zapewne będzie następna edycja, więc zapraszam i polecam spróbowanie swoich sił :).

Więcej u mnie na blogu, który niedawno postawiłem, bo nie chcę tworzyć tak wielkiego posta, w dodatku tam też krótka prezentacja mojej pracy: nex-music.pl/global-game-jam-krakjam-2011-relacja/#content

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Global Game Jam - KrakJam 2011 2011/02/01 10:45 #10987

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
fajna sprawa.Zawsze sie zastanawialem jak to wszystko powstaje.Filmik mi nie bryka :(

Muza naprawde pro.Skojarzylo mi sie z samurajami i skosnookim hero,rozprawiajacym sie z hordami japonskiego elementu ;)


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena