Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/15 18:41 #5393

  • Anakins
  • Anakins Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
w tworzeniu remixu a-ha - take on me. kawałek ma być w podobnym stylu jak nutka "Darius And Finlay - Destination (Michael Mind Remix)" . chodzi o to aby zmodyfikować melodie właśnie w taki sposób jak w podanym kawałku ;)) tzn. że melodia gra z krótkich ,ale gęsto ułożonych nutek. Ja niestety takiej sztuki nie potrafię więc szukam kogoś chętnego kto by przy tym pomógł . pozdro :D
Ostatnia edycja: przez Anakins.
Temat został zablokowany.

O:szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/15 19:07 #5394

  • masahuku
  • masahuku Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kurde z całym szacunkiem do Twojej osoby, ta melodia nie jest az taka trudna wystarczy sie troche wsłuchac. Poza tym jesli Ci to nie wychodzi to poszukaj MIDI tego utworu i bedziesz miał problem głowy.
Temat został zablokowany.

O:szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/15 20:12 #5395

  • Anakins
  • Anakins Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
myślisz że tego nie robiłem ?:D tzn. szukałem midia ale nie ma ;P . a co do te tego że nie nie jest taka trudna to każdy ma jakieś swoje pięty achillesowe. Modyfikowałem np. kiedyś bassline rihanna - unfaithful , bo plasterki basslinu były bardzo długie. Jednak że nie wiem dlaczego ale takie motywy porostu mi nie wychodzą,nie wiem czemu ,ale tak jest. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. ;]

a poza tym jak czytałeś nie chce remixować darius& finlay tylko aha - take on me . Tam akurat myślę taki motyw fajnie by brzmiał bo melodia ma właśnie długie nutki , które gdyby prze modyfikować na owy styl o którym mowa mogło by się uzyskać dosyć fajny motyw.
Temat został zablokowany.

O:szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/15 20:52 #5396

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Anakins napisał:

myślisz że tego nie robiłem ?:D tzn. szukałem midia ale nie ma ;P . a co do te tego że nie nie jest taka trudna to każdy ma jakieś swoje pięty achillesowe. Modyfikowałem np. kiedyś bassline rihanna - unfaithful , bo plasterki basslinu były bardzo długie. Jednak że nie wiem dlaczego ale takie motywy porostu mi nie wychodzą,nie wiem czemu ,ale tak jest. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. ;]

a poza tym jak czytałeś nie chce remixować darius& finlay tylko aha - take on me . Tam akurat myślę taki motyw fajnie by brzmiał bo melodia ma właśnie długie nutki , które gdyby prze modyfikować na owy styl o którym mowa mogło by się uzyskać dosyć fajny motyw.



ja taby znalazłem bez problemu wystarczy pogooglać hehehe......
Temat został zablokowany.

O:szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/16 15:49 #5397

  • Anakins
  • Anakins Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
znalazłeś midi ale czego? Ja podkreślam że nie szukam midi darius&finlay tylko robię remix aha- take on me. melodie "take on me" sam układałem. A z tym darius & finlay to chodziło o to, że poszukuję kogoś kto umiał by zmodyfikować moją melodię na styl owych wykonawców z ich kawałka - destination (michael mind remix). Pozdro;)
Temat został zablokowany.

O:szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/16 16:28 #5398

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Haha. Można się tak dogadywać bez końca, a "robota" stoi! Bez pracy nie ma kołaczy (przysłowie polskie) i tyle... Może zrób cokolwiek, a potem spróbuj zaprezentować i wyraźnie wskaż czego Ci brakuje. Może to bardziej zachęci do współpracy ;)

PS. Midi file jest ;)
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com
Załączniki:
Ostatnia edycja: przez kaziorkaski.
Temat został zablokowany.

O:szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/16 17:37 #5400

  • Anakins
  • Anakins Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
ale przecież pisałem że ja sam ułożyłem sobie melodię take on me :P
Temat został zablokowany.

O:szukam chętnego do współpracy . . . 2009/10/16 20:38 #5401

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Kolego, z tego co napisałeś, to po prostu padłem na pysk... Rączek Bozia nie dała? To aż takie trudne? Albo ze słuchem problem?
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena