Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

poszukuje osobe ktora robi bity w stylu rap 2008/11/14 09:24 #2121

  • galektychy
  • galektychy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam wszystkich.Nagralem swoje 3 pierwsze dema tylko bity sa z roznych zrodel no w kazdym razie nie sa moje. Poszukuje chetna osobe ktora robi bity i ktora chcialaby nawiazac wspoprace najlepiej z okręgu Ślaska ja jestem z Tychów.Pisze teksty jak to mozna powiedziec o zyciu dlatego z nadzieja oczekuje na bity takie smutne.Jezeli jest ktos zainteresowany prosze pisac na te gg 10712455 a na dole daje linki do moich dem prosze o ich wysluchanie .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:poszukuje osobe ktora robi bity w stylu rap 2008/11/14 19:05 #2127

  • felixxx
  • felixxx Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forumowicz
  • Złoty forumowicz
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 0
nagraj 30, POOOOOOOOOOPRACUJ NAD FLOW, TREŚCIĄ, PRZEKAZEM i dopiero szukaj producenta, bo jak narazie nie sądzę aby jakikolwiek producent robiący bity na jakiś tam poziome chciałby w ciebie inwestować swoje bity.

Ogólnie wyłączałem kawałki po parunastu taktach i nie pisz mi zaraz że jesteś początkujący bo jak się chce i ma do tego dryg to mozna, wiem to po sobie.
Osobiście jeżeli chodzi o rymowanie, nagrałem w życiu 2 kawałki z kumplami, było to bardzo bardzo dawno temu jak miałem jakieś 16 lat, jeden na bicie z ejaya, drugi na jakimś prostym samplu i perkusji z FL'a i wiem że można zrobić kawałek który nie brzmi jak k***, nawet jak się jest początkującym.

Co do smutnych tekstów... proszę cię, co ty chcesz, nagrać całą płytę o tym jak ci jest smutno i ciężko??!! albo że cię dziewczyna rzuciła??!!... brak mi słów.

Tymczasem kradnij bity i trenuj, czytaj książki, rozwijaj słownictwo.
Taka moja rada, aczkolwiek nie pokładam w Tobie żadnych nadziei, masz ambicję i kochasz to co robisz?? spraw że przyznam że sie myliłem, czego ci życzę.

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:poszukuje osobe ktora robi bity w stylu rap 2008/11/14 20:23 #2128

  • galektychy
  • galektychy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dzieki felixxx ze powiedziales prawde to sie ceni.Weszło mi do serca to co powiedziales wiec bede sie staral jak moge pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:poszukuje osobe ktora robi bity w stylu rap 2008/11/14 20:56 #2129

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
galektychy nie bądź jak kosmici z programu Idol. Przeczytaj jeszcze raz słowa, które odśpiewujesz i zastanów się czy dasz radę zaśpiewać to z taką energią i dynamiką jakiej ta treść potrzebuje.
Masz małą wadę wymowy, ale to nie przeszkoda w rymowaniu. Proponowałbym Ci zrobić kawałek w którym wrzeszczysz tak dla treningu, dużo pracy nad odpowiednim trafianiem sylabami w bity. I nigdy nie traktuj swoich tekstów jako prawdę absolutną bo to jest Twój punkt widzenia a nie całego świata. A taki dziwny patos daje się zauważyć w tych kawałkach ... to nie jest dobre.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:poszukuje osobe ktora robi bity w stylu rap 2008/12/12 16:32 #2321

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Muzyka Jest Dla Mnie Tlenem
  • Posty: 129
  • Otrzymane podziękowania: 0
Elo.Po pierwsze to trening,trening i jeszcze raz trening,który czyni mistrza.Nie chcę cie tu zniechęcić ale dużo czasu upłynie zanim odnajdziesz swój styl.Życzę ci żeby to nastąpiło jak najszybciej.Po drugie jak nawijasz to nie "nauczaj" tylko pokaż swój punkt widzenia świata i swoje przeżycia.Na razie to tyle z mojej strony.Jak zrobisz jakieś postępy to wrzuć demko.Może zrobię ci parę bitów.Nara.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:poszukuje osobe ktora robi bity w stylu rap 2009/01/04 03:04 #2521

  • VAuteER
  • VAuteER Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hyh.. Nie daj sie przekrecic chlopaku. Nabierz dystansu, do tego co Ci tu piszemy oceniajac Twoje numery. Po tym co nawijasz wnioskuje ze sa z Ciebie ludzie. Trening - no jasne, ze czyni mistrza ale tylko w polaczeniu z wiara. Bity zawsze mozna jakies zassac albo zloopowac z jakichs kawalkow, bo przeciez jakos trzeba zaczac. Wiec do roboty.
Peace.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena