Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Produkcja muzyczna od podstaw (DVD) 2012/05/04 13:38 #16069

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Elo.
Dla zainteresowanych;)
19 maja ma odbyć się premiera na DVD fajnego poradnika(tutoriala) związanego z produkcją muzyczną itp.
Płyta zawiera ponad 4 godziny materiału dotyczącego obsługi DAW,kompresji,miksu i wielu innych bardzo przydatnych informacji dla początkujących(i nie tylko) muzyków/producentów/realizatorów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez MadDziadPL.

Odp: Produkcja muzyczna od podstaw (DVD) 2012/05/04 14:25 #16070

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Warto dodać, że autorem jest twórca bloga 0dB.pl, redaktor Estrady i Studio :). Opinie wyraziłem w komentarzu na blogu. Zapowiada się ciekawie. Przydatna rzecz dla każdego kto chciałby zacząć naukę produkcji od podstaw w bardziej klasycznym stylu jakim prezentuje za sobą właśnie REAPER czy Cubase, stawia mocno na kompresję i korekcję. Sam jak będę miał okazję chętnie zakupie, może dowiem się czegoś o czym nie wiem, że powinienem wiedzieć, jak to mówią, warto nawet dla jednego ciekawego fragmentu, być może osobistych doświadczeń autora :).

DVD będzie w formacie MOV, do odtworzenia na każdym komputerze nie tylko poprzez Quick Time a np. VLC który "łyka" wszystkie formaty, nawet flv :). Stacjonarne niektóre odtwarzacze też powinny załapać, telewizory z USB na filmy i zdjęcia także.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Produkcja muzyczna od podstaw (DVD) 2012/05/04 18:59 #16072

  • mike_control
  • mike_control Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 5
Z tego, co wyczytałem na blogu autora, poradnik będzie dostępny na djshop workshop day 2012 we Wrocku. Tak z ciekawości ktoś się wybiera?. W tamtym roku najwięcej czasu spędziłem przy Access Virus. Słabo gram, ale za to kręciłem gałami na maxa :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Produkcja muzyczna od podstaw (DVD) 2012/05/04 19:14 #16073

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
I bardzo dobrze. Więcej się powinno wydawać takich materiałów w ojczystym języku.
Swoją drogą można by na forum zebrać w jeden post najbardziej wartościowe tutoriale wyłapane z sieci.
Np. taki url:
www.youtube.com/user/MusicMarketingTV/vi...studio&view=0&page=1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena