Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Broken machine 2013/04/15 08:48 #20194

  • gorila
  • gorila Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam, chciałbym abyście ocenili mój nowy kawałek i tym samym wytknęli co wam tutaj nie pasuje ;) Z góry dziękuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Broken machine 2013/04/15 14:19 #20202

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Coś na basslinie jest nie do końca harmonicznie. No chyba, że to charakterystyczna cecha gatunku. Na pewno bas nawala zbyt nisko, bo na odsłuchach z filtrem HP ustawionym na 80 Hz nic prawie nie słyszałem, dopiero przestawienie na 65 Hz dało efekt. Musisz zdecydować, co schodzi na dół pasma- czy stopa, czy bas. Sidechain nie zawsze daje radę.

Ale treściowo jest ciekawe. Dark progressive/dark house/minimal? Wybacz rozstrzał gatunkowy, ale w house i techno b. dawno siedziałem i mam mocno zakurzone informacje.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Broken machine 2013/04/16 09:23 #20208

  • gorila
  • gorila Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ogólnie to chciałem aby było tłusto w dolnych czestotliwosciach aby powstał taki specyficzny klimat , cała dolna linia zaczyna sie gdzies od 30 Hz z najwiekszym nasileniem na ok 60Hz, do tego jeszcze wciecie na około 600 Hz ktore lekko wyciaga całość na pierwszy plan . Tak przynajmiej zamierzałem ;D Z tym side chainem wyglada tak ze jedna stopa jest sidechain'owana ;p a druga nie i bija na przemian do tego lina basu w dalszej czesci kawałka jest wielokrotnie łamana filtrem LP stad moze te wrażenie . Dzieki za wnoszący komentarz ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena