Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

"Olej - Kingdom of Silence" [Trance] - zapraszam :) 2013/02/26 07:21 #19581

  • 89ninja89
  • 89ninja89 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nowy kawalek ode mnie.
Zachecam do odsluchania i oceny.
Wszelkie komentarze mile widziane :)


"Olej - Kingdom of Silence" [Trance]



Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: "Olej - Kingdom of Silence" [Trance] - zapraszam :) 2013/02/26 14:29 #19589

  • anders11
  • anders11 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 2
To gotowiec z sampli vengeance

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: "Olej - Kingdom of Silence" [Trance] - zapraszam :) 2013/02/26 14:33 #19590

  • kantos
  • kantos Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 69
  • Otrzymane podziękowania: 9
Wszystko wydaje się być ok ale chyba jakby za cicho od pierwszej minuty,motyw przewodni syntha.Jeżeli chcesz podgrzac atfosmerę w pierwszej rozgrywce chciałbym usłyszeć dokładne brzmienie tegoż..Jest tak jakby schowany...Zdaję sobię sprawę że umieściles go w monie by nie zagłuszac pada(panoramy).Spróbuj zrezygnować z mono i wrzucic panoramę w tym momencie(może jakis delay lub reverb) i zrezygnuj z radiowego snareu poniewaz nie użyłes zadnego zastepnika basowego.Jbnj Basem choćby kickiem z reverbem jak na dreamsik przystało co by się piwko wylało i kobietom miękko się zrobiło...Potem jest normalnie.Gratuluję nuty.Potem jest OK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: "Olej - Kingdom of Silence" [Trance] - zapraszam :) 2013/02/26 15:16 #19591

  • 89ninja89
  • 89ninja89 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
ANDERS11 kolego tak to gotowiec. Caly moj muzyczny dorobek to gotowce a ja jestem przyklejony do krzesla i mam 8 nog. Interesujace.

Kantos - dzieki za cenne uwagi. Ogolnie kawalek jest cicho bo mialem przester na masterze i duzo krecilem caly miks zeby tego bylo. W koncu zdjalem mocy z kazdego kanalu i dokladnie poszperalem w EQ. Generalnie moje produkcje to amatory, jestem samoukiem i robie wiele rzeczy na sluch. Milo, ze kawalek sie podoba.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena