Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[Trance Music] "Olej" - zapraszam 2013/02/15 20:13 #19375

  • 89ninja89
  • 89ninja89 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam :) Kiedys juz udzielalem sie na tym forum. Dokladnie w tym dziale. Dzis postanowilem rowniez napisac nieco od siebie i z wielka przyjemnoscia zaprezentowac Wam odrobine mojej amatorskiej tworczosci. Glownie obracam sie w stylu Trance - ten gatunek muzyczny to moja pasja i w nim wyrazam siebie. Czasami jednak robie zupelnie odmienne motywy tak jak ten ktory polecam Wam na samym dole w linkach [metrum 3/4]. Zainteresowanych zapraszam do odsluchu :) Wszelkie opinie beda mile widziane. B

A oto linki do produkcji:

Olej - Longyearbyen [Trance]


Olej - Deep Fantasy [Trance]


Olej - The Nature [3/4]



Pozdrawiam wszystkich :)

PS: Srodowisko, w ktorym pracuje to tylko i wylacznei FLStudio. Bazuje na wersji 8.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Trance Music] "Olej" - zapraszam 2013/02/16 06:44 #19376

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Bardzo rzadko wypowiadam się w wątkach poświęconych muzyce użytkowników. Twoja muzyka to strzał w dziesiątkę. Właśnie taki rodzaj preferuję. Można się rozpłynąć. Szczególnie podoba mi się początek "Głębokich fantazji".
Życzę jeszcze lepszych kawałków oraz wiele zapału.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Trance Music] "Olej" - zapraszam 2013/02/17 21:22 #19411

  • 89ninja89
  • 89ninja89 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzieki Ci bardzo. Glownie oto mi chodzi w tym co robie, zeby ktos chociaz w 60% poczul to co chce przekazac. Wkladam duzo serca w to co robie i jest to w pewien sposob "moje powolanie" tzn nie probuje angazowac sie w inne gatunki muzyczne bo tylko w tym potrafie sie na swoj sposob wyrazic i ujac w nim swoje glebokie mysli. Jest to duza czesc mnie samego. To co czuje i co gdzies tam we mnie siedzi. Zachecam do sluchania takze innych, ktore znajduja sie na moim profilu i kolejnych w przyszlosci. Nadchodzi wiosna - czas nowych inspiracji, takze napewno na bierzaco godzac z pasja trud codziennych zajec bede w miare mozliwosci staral sie produkowac ;)

Jeszcze raz dziekuje i zycze jak najbardziej milego sluchania :)

Pozdrawiam Wszystkich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena