Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Pianino i dubstep 2012/11/24 17:15 #18366

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Osobiście podoba mi się. Tylko ja przeważnie mam problem dobraniem wobbla i jego częstotliwości to melodii. I nie mam tego ci za złe i jedynie chcę wiedzieć na czym robiłeś wobbla bo ja przeważnie korzystam z massiva ;p, a ten wobble mi się wyjątkowo podoba jeszcze bym dodał trochę fx'ów dodał swoje przeszkadzaj ki podzielił na zwrotki i refren i byłoby git :P
P.S
Bardzo podoba mi się twój styl niedługo odezwę się do ciebie na PW.
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pianino i dubstep 2012/11/24 21:41 #18378

  • jaszunio15
  • jaszunio15 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 2
Cieszę się, że się podoba :)

Wobble wygenerowałem za pomocą 3x osc ;) Najprostsza opcja. Wystarczy się trochę pobawić gałeczkami :P

Również możesz podesłać mi maila. Wyślę Ci presety z jakich korzystałem w 3x osc. Też będziesz się mógł pobawić. Będę mógł jeszcze Ci wysłać MIDI przerobionego pianina, a Ty będziesz mógł to wszystko wykorzystać. ^^

Powodzenia w kombinowaniu! :D

Ja tymczasem prześlę pozmienianą wersję mojego dupstepu:

Załącznik Dubstepv3.mp3 nie został znaleziony



Mam wrażenie, że usunięcie pogłosu kick'a zrobiło taką pustkę, jutro postaram się dodać coś jeszcze. Np. Hi-hat. Ale to jak ja to słyszę może trochę różnić się od tego co słyszycie Wy. Dodałem kilka innych elementów. Czyli: Kolejna zwrotka, kolejny refren - dłuższy i bardziej rozwinięty. Całość lekko podgłośniłem, więcej nie mogę, bo dźwięk wychodzi poza skalę :/ Żebym zrobił głośniej musiałbym przejechać equalizerem po początkowym "pierdnięciu". Mogę jeszcze zwiększyć głośność innych elementów, ale wtedy utwór trochę straci na mocy... Chodzi mi o to charakterystyczne "pierdnięcie" początku każdego taktu. Pianino postarałem się wysunąć bardziej na pierwszy plan, ale nie za bardzo, bo wtedy wszystko przestawało się ładnie zgrywać ze sobą. Mam nadzieję, że się podoba. Macie jakieś sugestie? Piszcie śmiało :)
Załączniki:
Za tę wiadomość podziękował(a): fredkolo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jaszunio15.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena