Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Game of Thrones Main Theme cover in Reaper 2012/11/16 22:37 #18193

  • nRG
  • nRG Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 70
  • Otrzymane podziękowania: 7
Witam.

Prezentuję cover tematu głównego z rewelacyjnego serialu jakim jest "Gra o tron". Nie chciałem, żeby było w stu procentach tak jak w oryginale, więc dodałem coś od siebie. Mam nadzieję, że się spodoba.



lub na Soundcloud




Użyte sample są w opisach na powyższych stronach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Game of Thrones Main Theme cover in Reaper 2012/11/17 15:48 #18195

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Rozwaliłeś mnie chłopie:)
Po pierwsze primo: wersja tego kawałka z Twoimi "małymi" dodatkami bardziej mi pasi niż oryginał.
Po drugie: sam przymierzałem się do tego covera(ubiegłeś mnie;) )
Po trzecie motyw startowy serialu jak i sam serial baaaaaardzo mi się podoba:)
Aranżacja,dobór instrumentów,miks....rewelka:)
Brawo kolego.
Dobry fachowiec,to dobry "produkt";)
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Game of Thrones Main Theme cover in Reaper 2012/11/18 10:24 #18209

  • nRG
  • nRG Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 70
  • Otrzymane podziękowania: 7
Pasi Ci bardziej niż oryginał? Wow. To super miłe słowa:) Dzięki.

Może warto, żebyś również zrobił cover, wszak można zastosować różne podejścia do tematu:). Ja nie planowałem go robić. Po prostu zachwycony samplami wiolonczeli od Blakusa coś tam sobie z głowy zagrałem, zmontowałem i tak mi wszystko zaczęło wychodzić, że myślę sobie "warto to porządnie skończyć i się z tym podzielić":).

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Game of Thrones Main Theme cover in Reaper 2012/11/18 10:34 #18210

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nigdy nie widziałem tego serialu, muzyki w sumie też nie znałem, ale to brzmi świetnie :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Game of Thrones Main Theme cover in Reaper 2012/11/18 12:58 #18212

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Oczywiście nie zamierzam zaprzestać tego tematu,ale mam problem techniczny.Mianowicie przeszedłem na 64 bitowy system Windows 7 i zaczęły się dziwne problemy z prockiem.Otóż po odpaleniu w Presonusie wtyki Kontakt z jakąś biblioteką,czy nawet z jakimś synthem,procek mi oszalał,po prostu skacze mi na ponad 100% zużycia i przycina mi wszystko w DAWie łącznie z dźwiękiem,natomiast zużycie ram wyświetla mi kilka %.Zastanawiam się czy to nie wina samego procka(ze starości),ponieważ przed przesiadką na 64 bitowy system, jeden z przykładowych projektów śmigał mi z wieloma wtykami naraz ,ale po jakimś czasie ten sam projekt zachowywał się dokładnie tak samo jak obecnie-czyli zawieszka i przycinka.Zainstalowałem aktualnego Biosa,załadowałem nowe sterowniki i nic.Lipa straszna,jestem wręcz załamany.Jak uporam się z tym gratem,to na pewno zasiądę za klawiaturę i "popełnię" ten cover ;)
Pozdrówka.
P.S. na serio podoba mi się bardziej od oryginału;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Game of Thrones Main Theme cover in Reaper 2012/11/19 15:55 #18224

  • nRG
  • nRG Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 70
  • Otrzymane podziękowania: 7
Dzięki za słowa uznania NEX:).

Co do tego dziwnego zachowania z prockiem, to nie pomogę CI MadDziad. Może warto założyć osobny temat z tym i to nie tylko na tym forum. Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że mi na Windows 7 ciągle trzeszczał dźwięk, a obraz zacinał w FL Studio już w momencie scrollowania playlisty. Nie mam pojęcia dlaczego, ale podejrzewam, że to X-Fi gryzł się z systemem, bo wszystkie inne podzespoły były dobrej klasy i nówki (dlatego też już nigdy nie kupię nic Creative'a, ponieważ ich proegramiści nie są w stanie nawet zrobić dobrych sterowników, o czym jest miliony tematów i "pocisków" w ich stronę na necie). Pomogła mi za to zmiana z Win7 na Win Vista 64 bit. Na tym systemie zarówno Reaper jak i Fl Studio śmigają jak złoto. Jeżeli masz możliwość, to radziłbym Ci właśnie pokombinować z systemami, pomimo że Twoja przypadłość wydaje się być inna.

No i jeszcze raz dzięki za duży komplement z Twojej strony oraz czekam na Twój cover, jeśli zdecydujesz się go skończyć.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Game of Thrones Main Theme cover in Reaper 2012/12/04 11:58 #18501

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witam.
Po ciężkich walkach i poszukiwaniach rozwiązał mi się problem z wydajnością procesora.
Teraz wyszła aktualizacja do Presonus Studio One 2 i wszystkie problemy wręcz zniknęły.Wydaje mi się ,że wersja 2.07 nie była za bardzo z optymalizowana pod Windows 7 64 bit ale również jednym z problemów były sterowniki Asio4All.Przykład:
odpaliłem projekt ze sterami Asio4All i procek szalał jak wściekły,ale jak zamieniłem na stery z "windy",projekt śmigał aż miło.Na szczęście mogę znowu tworzyć muzykę;)
Aha,poważne problemy miałem z nową betą Asio4All,na starszej wersji działa stabilnie przy buforze 512.
Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena