Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: The Picture - teledysk 2012/11/03 17:19 #18030

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Żeby się wypromować trzeba mieć dobry materiał i pokazywać go we właściwych miejscach no i trochę nutki znalezienia się we właściwym miejscu i czasie. Madeon spełnił wszystkie te warunki, nauczył się dobrego warsztatu, udzielał na forum IL a jak nadarzyła się okazja to wygrał konkurs na remix Pendulum. Z takim portfolio nikt mu nie odmówi jak dalej trzyma poziom no i się kręci do dzisiaj :).

Jestem zdania, że karierę można spokojnie wykalkulować i trzymać pod kontrolą, to raczej nie kwestia przypadku że ktoś kogoś zauważy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: The Picture - teledysk 2012/11/03 23:30 #18040

  • Pierdyl
  • Pierdyl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • W życiu piękne są tylko chwile
  • Posty: 95
  • Otrzymane podziękowania: 3
Wielkie dzięki za komentarze. Cieszę się , że wam się podoba. Również mam nadzieję, że coś tu ruszy z filmowaniem bo to na prawdę fajna sprawa. Jeśli ma się wyobraźnię i zapał można rzeczywiście komuś pokazać co autor ma na prawdę do przekazania poprzez dany utwór. Jeśli coś to służę radą, mogę pomóc w przedstawieniu waszych wizji. Na dzień dzisiejszy co najmniej do końca roku kończę zabawę z muzyką i spróbuje się właśnie w jakiś sposób wypromować na rynek filmowy/reklamowy. Chce stworzyć fajny showreel żeby móc się w przyszłości wybić, takrze trzymajcie kciuki i śledźcie postępy na vimeo.com/user12790296/videos oraz www.youtube.com/user/pierdylll/videos?flow=grid&view=1 oczywiscie tu też będę zaglądał:)
niebawem udostepnie breackdowna z tego filmiku;)
pozdrawiam i dziekuje
Pierdyl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: The Picture - teledysk 2012/11/06 18:41 #18058

  • mike_control
  • mike_control Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam.
Nie będę się rozpisywał.
Całość dla mnie jest świetna. Ogląda i słucha się super.

100 lat temu działając na demoscenie złożyliśmy parę "VHS demo" dla zabawy na Adobe Premiere, dlatego pamiętam, ile "krwi" kosztuje montaż obrazu. Dla jednej osoby stworzenie muzyki, zebranie materiału wideo plus ostateczny montaż to ogrom pracy.

Dlatego jeszcze raz gratuluję "dzieła" i pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: The Picture - teledysk 2013/02/08 02:57 #19258

  • Pierdyl
  • Pierdyl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • W życiu piękne są tylko chwile
  • Posty: 95
  • Otrzymane podziękowania: 3
mike_control + Rysunki i efekty specjalne :P Sory że tak późno się odzywam ale dopiero niedawno wrzuciłem na youtube breackdown do tego teledysku. Ogólnie to miało być wszystko razem tylko render na to nie pozwolił i stało się jak stało :) Na początku są napisy końcowe, później jakieś scenki które nie wychodziły, a na samym końcu maleńki breackdown ( w tym kilka nutek do utworu :P). Do tego chyba przyjemna muzyka. Serdecznie zapraszam do oglądania
Pierdyl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pierdyl.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena