Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Synezator Kawai K4 2010/04/24 17:18 #8029

  • lcaise
  • lcaise Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 108
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeszcze o interejsach - jak zauwazył moderator, ma on wpływ na brzmienie - do jasnej choinki! Przecież to podstawa ... skoro nie, to jaki cel inwestowania tysięcy w drogie interejsy?
Oczywiscie rozmawiamy na plaszczyźnie tego co wlatuje/wylatuje na sumie z interfejsu. Ma to znaczenie przy użyciu hardware.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Synezator Kawai K4 2010/04/25 11:48 #8037

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Ma to znaczenie kolosalne przy hardware- NAPISAŁEM TO! Preampy i przetworniki AD/DA.
Ale Twoja ignorancja zakrawająca już na chamstwo- zwłaszcza ten wyskok z Tiesto i gadką "w takich klubach już dawno zapomniano o analogu". Świat się nie kręci tylko wokół tego Twojego House'u. A Trance to nie jest tylko Tiesto, skończony ignorancie. Ja się zajmuję Goa Trance, a to z Tiesto nie ma obecnie NIC wspólnego.

Kazior- Ty też mnie słabisz- jakim cudem interfejs audio może mieć wpływ na brzmienie samych instrumentów VSTI po renderingu i umieszczeniu ich w Internecie? Różnica będzie, owszem, ale tylko na Twoich odsłuchach tylko z Twojej karty.

Tak samo kwestia 25 klawiszowego CME- brak mi słów... Mówiłem o klawiaturze przynajmniej o pięciu oktawach, sądziłem że to jest zbyt oczywiste, ale oczywiście ja nie ogarniam tematu...


Panie wielce moderator, zanim się zabierzesz do żałosnej cenzury słów które nie zakrawają na skrajne wulgaryzmy nawet, najpierw ogarnij inne tematy i wypowiedzi. To się nazywa wybiórcza moderacja i stronniczość- a coś takiego powinno dyskwalifikować moda z miejsca.

Ja też dostaję do odsłuchania dema (pomagam przy wybieraniu numerów do kompilacji, co prawda od niedawna ale jednak).
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena