Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Fl Studio 64-bit version kiedy? 2013/11/22 05:41 #21629

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

markiz napisał: Osobiście uważam, że powinni wycofać "Lifetime Free Updates" i wprowadzić płatną aktualizację. Te osoby ,które zakupiły już program, pewnie znajdą i pare groszy, żeby zrobić co kilka lat updates, a IL wówczas będą mieli motywacją do konkretnych ulepszeń w sofcie.


Słuszna uwaga. Powiem więcej świetny pomysł. Image Line miałoby jeszcze więcej motywacji do pracy nad aplikacją. Jest jeszcze druga strona medalu. Narzekania i groźby ze strony tych, którzy przecież wybrali Fl Studio chodźby dlatego, że producent oferuje darmowe dożywotnie aktualizacje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Fl Studio 64-bit version kiedy? 2013/11/22 08:56 #21631

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Także się z tym zgadzam. Moim zdaniem te darmowe aktualizacje sprowadzają dobry program na złą drogę. Nie wiem jak to wygląda u nich w cyfrach ale jak jest każdy sam widzi. Przestali się z tym kryć od wersji 10 kiedy to wprowadzono wtyczki NewTone i Pitcher dostępne tylko w formacie FL, nie VST, więc jakby nie patrzeć są integralną częścią programu. Niestety są płatne dodatkowo, zupełnie odwrotnie jak wcześniej z Edisonem czy Slicex. Kupiłem je bo mogą się przydać, szczególnie NewTone ale jak dla mnie to idealny przykład na bezsensowność darmowych aktualizacji i przykład też na to że użytkownicy są w stanie płacić. Jasne, postrzegam to tylko ze swojej perspektywy, ale wystarczy policzyć ile osób kupiło ten pakiet, na pewno nie tylko ja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Fl Studio 64-bit version kiedy? 2013/11/28 23:56 #21650

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11

Doraźna metoda na stabilniejszą pracę procka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Fl Studio 64-bit version kiedy? 2014/07/14 20:52 #22331

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
No i mamy zapowiedź 64-bitowego Fl Studio (aplikacja jest już dostępna!)



Korzyści?
Możliwość wykorzystania do 500 GB pamięci w zależności od wersji Windows
Wsparcie dla wtyczek 32 oraz 64-bitowych
Dwukierunkowa kompatybilność: dotyczy projektów otwieranych w wydaniach 32 oraz 64-bitowym
Dostępność Fl Studio postaci wtyczki VST działającej w innych 64-bitowych środowiskach (DAW-ach)

FL Studio 64 dostępne jest w postaci wygodnego instalatora zawierającego oba wydania (32- oraz 64-bitowe) oraz jako aktualizacja dowolnej wersji Fl Studio 11!
Za tę wiadomość podziękował(a): TRIOBAS 1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.
Zasilane przez Forum Kunena