Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2009/11/14 11:46 #6006

  • expentime
  • expentime Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
i PS

w numerze 1 (kwiecień 2008) str. 10-14 jest zestawienie różnych DAWów i przy FLStudio pisze, nie kupuj jeśli masz klasyczne wykształcenie muzyczne lub jesteś piosenkarzem/kompozytorem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2009/11/15 22:48 #6018

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
w numerze 1 (kwiecień 2008) str. 10-14 jest zestawienie różnych DAWów i przy FLStudio pisze, nie kupuj jeśli masz klasyczne wykształcenie muzyczne lub jesteś piosenkarzem/kompozytorem...

takie słowa wypowiadają ludzie upośledzeni muzycznie bo innego określenia na nich nie ma

bawię się z FL Studio już kilka ładnych lat i znam to środowisko może w 20-30% a po mimo to można przy pomocy tego właśnie DAW zrobić produkcję brzmiącą na tyle profesjonalnie że nikt powtarzam nikt nawet nie śmie zapytać "na czym to było zrobione ? "

zasada jest niestety jedna - żaden DAW nie zrobi za nas dobrej produkcji !!! to artysta jest ważny a nie instrument gitara bez Santany to tylko pudło ze strunami ;-)

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2009/11/19 11:50 #6104

  • chuson
  • chuson Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 0
hehehe powiem wam jedn ze nalezy sie tylko smiac ;D Nie martwcie sie takie same p****** jest pomiedzy linux vs windows, uzywam linuxa ;) nie wazne ze trudniejszy, nie wazne ze trzeba sie meczyc, siedziec, czytac, ale i tak windows to g**** ;P Tak naprawde nie jest wazne kto na czym robi, wazna jest muzyka. A prawda jest taka ze najwiecej na FL studio gadaja ci co tylko i tak znaja podstawowe funkcje programu, bo tak samo wykorzystaja inne programy, ale beda mogli zawsze napisac: korzystam z cubebase czy tam innego. Z takich ludzi nalezy sie tylko smiac. PEACE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

O:Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2009/11/19 15:34 #6111

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
No pewnie. Nieważne na czym tworzysz, ważne CO tworzysz. I tylko to jest ważne. Kojarzycie filmik, w którym gościu zrobił ładne auto w Paincie? To jest podobny przykład. I nie kierujcie się opiniami ludzi, którzy 5 minut posiedzieli na FL'u i mówią, że to gówniany program.
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2013/06/27 16:23 #20677

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Postanowiłem odkopać temat, ponieważ w przeciągu ostatnich 4 lat Fl Studio się nam nieźle rozwinął. No i pojawia się nam powtórnie pytanie - jak to jest z tworzeniem muzyki na fl studio - czy należy się tego wstydzić? W mojej opinii absolutnie nie: podtrzymuję swoje zdanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2013/06/27 18:30 #20684

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wstydzić pracy z FL Studio nie powinien się nikt, to dobry program na swój sposób. Za to twórcy powinni się wstydzić że w 2013 roku, w 11 wersji dalej nie poprawili poważnych niedociągnięć., sami na siebie ściągają rozgoryczenie a potem śmiech z aktualnych oraz byłych użytkowników.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2013/06/27 22:44 #20688

  • Diwer
  • Diwer Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Nie musze żyć z muzyki,muzyka żyje we mnie...
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
No właśnie,dlaczego?Faktycznie jest coś w temacie,że zdarząją się ludzie z kompleksem Fl-a i zupełnie nie wiem z czego to wynika.Jak robisz kaszane nie muzykę to będziesz robił ją w każdym nawet najlepszym programie,wtedy WSTYDŹ SIĘ!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Diwer.

Tworzenie na FL Studio to wstyd? Dlaczego? 2013/06/28 14:41 #20697

  • bixioman
  • bixioman Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Też czasami słyszę że Fl jest dla dzieciaków,chociaż ja osobiście obecnie nie korzystam z tego Dawu to ogólnie jak dla mnie spoko :) N.E.X. ma w pełni rację to twórcy powinni się wstydzić.Ja obecnie muszę w życiu że tak powiem sporo walczyć,mam starego laptopa,i nie zanosi się w najbliższym czasie żebym kupował jakikolwiek sprzęt,no i na dzień dzisiejszy Fl przegrywa u mnie z Reaperem głównym powodem jest fakt braku zamrażania ścieżek,a nie będę się bawił w renderowanie.Nie wiem na cholerę wogóle wcisnęli opcję grania na żywo,wiem że nie chcą pewnie odstawać od innych,no ale niestety narazie szału nie ma jak dla mnie :) A wstydzić powinni się Ci co tak gadają,bo pewnie tylko gadać potrafią.Yo :)
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena