Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

FL Studio 11 - czyli zapowiedź nowej Truskawki 2013/04/13 13:23 #20186

  • bixioman
  • bixioman Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Tak wiem o wersji beta 64 bitowej.Typowej wersji na Mac nie będzie,jedynie na urządzenia przenośne macowskie :)Głównie platforma windows.
Pytałem ich też czy mają w planach póżniejszych jakieś paczki językowe odpowiedz brzmiała nie (mój angielski jest bardzo mizerny,i im bardziej rozkminiam Fl tym mniej mnie interesuje wersja polska,chociaż nie obraziłbym się :) )
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

FL Studio 11 - czyli zapowiedź nowej Truskawki 2013/05/04 03:09 #20348

  • Esagie
  • Esagie Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dla mnie wręcz przegięciem jest, że od 14 lat niby coś tam robią, a w zasadzie wprowadzają same pierdoły typu tańczące postacie itp... Dlaczego nikt nie wpadnie na to by chociaż (wreszcie) wprowadzić automatyczną kwantyzację, no przecież to już ma chyba każdy DAW, tylko nie FL Studio.

Ostatnio odpaliłem sobie Cubase i pobawiłem się wtyczkami tam typu Nexus itp. i albo mi się wydaje, albo w Cubase dźwięk jest mega lepszy (pytałem znajomych i też potwierdzali różnicę).
Soft jest ok, ale czasem zaczynam żałować, że poświęciłem dla niego tyle lat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

FL Studio 11 - czyli zapowiedź nowej Truskawki 2013/05/04 13:58 #20350

  • bixioman
  • bixioman Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Ja wczoraj demo 11 zassałem,i ogólnie nie zachwyciło mnie,i powróciłem do mojej wersji 10.Poza tym brak zamrażania ścieżek to wiocha na maxa,na plus zasługuje krok w stronę wersji 64 bitowej.Jakoś mój entuzjazm na nową wersję bardzo szybko opadł.Najbardziej irytuje mnie brak zamrażania ścieżek,,tak jak zaskarbił moje serce Fl Studio,tak jakoś chyba czas szukać czegoś innego.
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

FL Studio 11 - czyli zapowiedź nowej Truskawki 2013/05/04 14:20 #20351

  • Esagie
  • Esagie Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Łaa kolego o zamrażaniu, to już nawet nie wspominam, to jest chyba już też standard w każdym innym programie do tworzenia muzyki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Esagie.

FL Studio 11 - czyli zapowiedź nowej Truskawki 2013/05/15 18:37 #20430

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Kilka dni temu cieszyliśmy się wydaniem Fl Studio, a już teraz dostępna jest kolejna wersja 11.0.1, wzbogacona o dwa narzędzia Control Surface oraz Control Creator.
Control Surface to moduł umożliwiający tworzenie interfejsów z dowolną ilością gałek bądź suwaków, które następnie linkować możemy do wybranych parametrów wtyczek. Wtyczka dostępna jest z poziomu pluginu Patcher oraz modułu Plugin Picker.

Control Creator stanowi odrębne narzędzie umożliwiające edycję i kreowanie własnych szablonów gałek oraz suwaków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

FL Studio 11 - czyli zapowiedź nowej Truskawki 2013/06/18 21:50 #20623

  • bixioman
  • bixioman Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Dla zainteresowanych osób które z jakiś tam względów korzystają z pirackich wersji,obniżka na licencję w Polsce gdzie wersja Producer Edition kosztuje 450 zł,reszta w poniższym linku kontroleryzm.pl/fl-studio-11-i-reason-7-nizsze-ceny-w-polsce/
bixioman

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena