Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Problem z Fl Studio 2011/11/13 19:50 #14334

  • stroop
  • stroop Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dzisiaj borykałem się z tym problemem dwie godziny. Plik, który się gryzie z ntdll.dll to avrt.dll instalowany przez Kiesa (pozdrawiam użytkowników Samsungofonów :)) Wystarczy zmienić mu (temu avrt.dll) nazwę i FL zaczyna działać normalnie. Co do Kiesa, to nie wiem :)
Za tę wiadomość podziękował(a): MJS

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Problem z Fl Studio 2012/05/21 16:08 #16180

  • Benji6
  • Benji6 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Jestem tu nowy i mam problem z Nexusem 2. Wszystko instaluje się dobrze,ale po uruchomieniu programu FL i próbie uruchomienia wtyczki Nexus pojawia się taki komunikat:"Stacja nie jest gotowa do użycia,być może jest otwarta.Sprawdź stację A:;upewnij się,że włożono do niej dysk i że zamknięto stacje". Klikam Anuluj i pojawia się następny komunikat:" Could NOT find the content for NEXUS". Nie wiem co robić!! Pomóżcie!!!

Załącznik problem.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Problem z Fl Studio 2012/05/21 21:25 #16184

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wygląda na to, że problem wynika z braku dostępu do biblioteki dźwięków, Nexus to rompler, nie syntezator, odtwarza i przerabia gotowe brzmienia na własnym silniku. Jeżeli nie posiadasz oryginalnej wersji zapewne ktoś po prostu grzebał tak, że ścieżka dostępu odnosi się do stacji dysków A:, zazwyczaj zarezerwowanego dla napędu dyskietek, dyski zaczynają się od C: w górę. Drugi komunikat oznacza, że Nexus nie może znaleźć odpowiednich plików brzmień, co jest nie dziwne, bo na dyskietkach raczej ich nie znajdzie. Nie mam pojęcia jak to naprawić, problemem takich wersji jest "reklamacji nie przyjmujemy".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Problem z Fl Studio 2012/05/22 16:37 #16188

  • Benji6
  • Benji6 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
dzięki!!!. Znalazłem nową wersje FL Studio 10 i nexus śmiga !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena