Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Karta dźwiękowa->Creativ'e->Audigy 2,2zs,4 ???Czy warto? 2010/06/15 21:41 #8543

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Kolego kakule, nie dorabiaj z łaski swojej ideologii że się chwalę sprzętem czy tą całą otoczką.
Waćpana teorie że nie napisałem niczego na temat są błędne- wziąłem pod rozwagę cały temat i poleciłem założycielowi tematu jeszcze raz przemyśleć sprawę, bo moim zdaniem produkt typowo konsumencki mało się nada do produkcji (pracowałem na Szumblasterach i wiem)- zwłaszcza, że nie jest to produkt najwyższej klasy.
Polemiki z sz.p. nie mają sensu.

A na koniec moich wypowiedzi w temacie:

A najważniejsza w tym wszyskim to jest kasa, to dopiero można można przebierać i wybierać.


To zdanie pozostawię bez komentarza.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!
Temat został zablokowany.

O:Karta dźwiękowa->Creativ'e->Audigy 2,2zs,4 ???Czy warto? 2010/06/16 07:34 #8546

  • kakule
  • kakule Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ponawiam prośbę: czytaj Kolego "psysutra" ze zrozunieniem tekstu ( a nie to co chcesz żeby pisało) a dotrze do Ciebie co mówię .

I na koniec trawestując słowa Kmicica z Potopu:
" Kończ...Waść to Ci wstydu oszczędzę "

kakule
Temat został zablokowany.

O:Karta dźwiękowa->Creativ'e->Audigy 2,2zs,4 ???Czy warto? 2010/06/16 08:34 #8547

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Jegomość kakule wyraźnie szuka zwady w tym temacie. Odpowiedź na postawione pytanie padła i należałyby faktycznie zakończyć idiotyczne przepychanki słowne.
Temat został zablokowany.

O:Karta dźwiękowa->Creativ'e->Audigy 2,2zs,4 ???Czy warto? 2010/06/16 11:27 #8548

  • kakule
  • kakule Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zwady nie szukam tylko należałoby człowieka, ktory zadał pytanie potraktować przyjaźnie a nie wywalać mu pseudomerytoryczny bełkot(vide pierwszy post" psysutra").Nie wolno człowiekowi,
który ( po zadanym pytaniu to widać), zaczyna dopiero swoją przygodę z tworzeniem muzyki na kompie mieszać wiedzą( a nie jestem pewien czy rozumie co pisze "psysutra"i czy sam "psysutra" rozumie) co na niewiele się zda. Admin odpowiedział i tak powinien się skończyć temat. Wszyscy powinniśmy się starać( bo można bardzo szybko kogoś zniechęcić) o to by informacja była jasna na temat , merytoryczna i wmiarę dostosowana do poziomu( nie mam tu nic obraźliwego na myśli) pytającego.
kakule
P.S
Więcej nie dam się wkręcać.
Temat został zablokowany.

O:Karta dźwiękowa->Creativ'e->Audigy 2,2zs,4 ???Czy warto? 2010/06/16 11:41 #8549

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Temat zamykam. Myślę, że wiadomo z jakiego powodu :)
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena