Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:kupno monitórków 2010/04/17 16:44 #7970

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
Pomieszczenie najmniejsze nie jest te Yamaszki mógłbym wstawić, chociaż Twój typ na fostexy interesujący jest. Muszę posłuchać gdzieś PM1 MKII.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:kupno monitórków 2010/04/17 18:31 #7973

  • masahuku
  • masahuku Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 0
darson napisał:

Pomieszczenie najmniejsze nie jest te Yamaszki mógłbym wstawić, chociaż Twój typ na fostexy interesujący jest. Muszę posłuchać gdzieś PM1 MKII.


a proszę Cie bardzo :) ja czekam jeszcze do konca miesiaca na wypłate i biere :P tzn. nie do konca biere...bo nie wiem gdzie, ceny przedstawiaja sie dosc róznie a mianowicie:

1. Polska - ok. 1900zł
2. Niemcy - 1600zł (thomann.de)
3. UK - 1400 (na ebay'u)

wszystko nówki sztuki ceny podane z przesyłką, thomann.de daje 3-letnią gwarancję, co o tym sądzicie? Wg mnie najlepiej u thomanna. Jakies lepsze pomysły?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:kupno monitórków 2010/04/21 21:41 #8005

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Nie wiem jakie masz pomieszczenie do odsluchu ale faktycznie,ja zastanawialem sie rowniez nad srednica(A7 mi sie marzyly)i doszedlem do wniosku ze to chyba za mocne pierdykniecie bedzie
na czaszke.2 razy 100W z takiej odleglosci...nie.Odpada.I ta cena...
Wpadam do thomanna pozegnac sie z adasiami...a tu nie wierze nowa, swieza oferta!
Po przegladnieciu specyfikacji moj wybor padl na AX5.Moim zdaniem niekiepskie i tanie.
Technologia niestety juz nie szklano,kevlarowa jak w A7,tylko karbonowo szklana,oczywiscie plus patent Rohacell.Sprawdzimy to cudo.
Reszta oferty to rowniez koty np.A7 wersja specjalna
www.thomann.de/pl/adam_aktywne_monitory_bliskiego_pola.html

Kurde kusza te A7 Special przeciagniete lakierkiem fortepianowym,choc A7X z podbitym basem tez niezle.Jednak tylko legendarny A7 zostal przy kevlarze.Na stronce EiS ziomek zgral rejestratorem brzmienie kilku modeli.Wiem ze to nie to jak sie stoi przed para ale mozna sobie wyobrazic...;)
Jakby te zwykle A7 graja tak...pelniej.
www.eis.com.pl/virtual/modules.php?mop=m...topic=26692&forum=10
pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena