Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/05 22:03 #1226

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
kamel2k4 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie Julii...
W domu mam Julię, chodzi na odsłuchach : CACY.
Kumpel Kupił też Julkę, ale chciałby podłączyć do niej słuchawki na DUŻY JACK.
Pytanie: Jak to zrobić ?
Pozdrawiam.


nie powinno być z tym problemu gdyż Julia@ posiada 2 wyjscia stereofoniczne podobie jak Maya44 i pod wyjscie 1/2 podłączasz redukcję duży jack na mały pozłacany oczywiście i w to gniazdo podłączasz słuchawki stereofoniczne z małym jack'iem najlepiej 32 omowe i wszystko śmiga.

oczywiście zalecane jest podłączenie monitorów odsłuchowych ale nie każdego na nie stać i w godzinach wieczornych lepiej urzywać słuchawek :-).

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/07 00:38 #1247

  • Soulive
  • Soulive Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Creative Sound Blaster X-Fi Pro Elite + (Glosniki I Trique 3800) zawodowa jakosc dzwieku... i robie na niej wszystko..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/07 00:47 #1248

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Soulive napisał:

Creative Sound Blaster X-Fi Pro Elite + (Glosniki I Trique 3800) zawodowa jakosc dzwieku... i robie na niej wszystko..


masz poczucie humoru naprawdę kolego...

zawodowa jakość dzwięku brawo..

poczytaj w necie czego urzywa się do produkcji profesionalnych dzwięków a dopiero potem się przechwalaj bo to co napisałeś to śmiech sory stray

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/09 16:38 #1278

  • RZ1
  • RZ1 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja mam ESI maya44. Nigdy nie miałem zadnych kłopotów z ta karta. Max 24bit/192khz A/D i D/A. Nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o jakosc dzwieku. Swietnie wspłópracuje w ASIO2 z FLem i wtyczkami vst. Na moim kompie gdy jeszcze niebył podkrecony core 2 duo e6300 1,86ghz i 1GB/800ram przy sredniej ilosci mocorzernych efektów i instrumentów vst udało mi sie zejsc do 1ms latencji przy 192khz! Dlamnie to rewelacja! Teraz mam 3GB ramu i proc podkrecony z 1,8ghz na 2,8ghz i jeszcze nieudało mi sie zapchac kompa vst'kami.
Podsumowujac: świetna karta za małą kase (ok350pln nowa)
Wczesniej miałm Live! i powiem ze nie ma co porównywac.
Na koniec dodam jeszcze ze umozliwia nagrywanie jednoczesnie 4 sladów osobno (ma 4 wejscia analogowe) i odsłuch 4 kanałów wyjsciowych (2x stereo wyjscia)
Posiada przedwzmacniacz mikrofonowy z PEŁNYM fantomem i wzmacniacz słuchawkowy. Czyli zeby pozadnie nagrac wokal nie potrzeba miksera anie przedwzmacniacza mikrofonowego!
Kupujesz ta katre + pojemnosciówke + słuchawki i to jest wszystko czego potrzebujesz zeby nagrac dobrze wokal.
Naprawde polecam gorąco ta karte!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/09 16:56 #1279

  • KBANASZ
  • KBANASZ Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ILE DAŁEŚ ZA TE KARTE I CZY SAM JĄ ZAINSTALOWAŁEŚ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/09 17:30 #1280

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
RZ1 napisał:

Ja mam ESI maya44. Nigdy nie miałem zadnych kłopotów z ta karta. Max 24bit/192khz A/D i D/A. Nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o jakosc dzwieku. Swietnie wspłópracuje w ASIO2 z FLem i wtyczkami vst. Na moim kompie gdy jeszcze niebył podkrecony core 2 duo e6300 1,86ghz i 1GB/800ram przy sredniej ilosci mocorzernych efektów i instrumentów vst udało mi sie zejsc do 1ms latencji przy 192khz! Dlamnie to rewelacja! Teraz mam 3GB ramu i proc podkrecony z 1,8ghz na 2,8ghz i jeszcze nieudało mi sie zapchac kompa vst'kami.
Podsumowujac: świetna karta za małą kase (ok350pln nowa)
Wczesniej miałm Live! i powiem ze nie ma co porównywac.
Na koniec dodam jeszcze ze umozliwia nagrywanie jednoczesnie 4 sladów osobno (ma 4 wejscia analogowe) i odsłuch 4 kanałów wyjsciowych (2x stereo wyjscia)
Posiada przedwzmacniacz mikrofonowy z PEŁNYM fantomem i wzmacniacz słuchawkowy. Czyli zeby pozadnie nagrac wokal nie potrzeba miksera anie przedwzmacniacza mikrofonowego!
Kupujesz ta katre + pojemnosciówke + słuchawki i to jest wszystko czego potrzebujesz zeby nagrac dobrze wokal.
Naprawde polecam gorąco ta karte!


polecam zciągnąć ze strony producenta ESI najnowsze sterowniki do tej karty
długo nie było nic nowego do tej karty ale to co wysmyczyli w najnowszych driverach do tego sprzętu to mistrzostwo świata karta gra teraz o klasę lepiej a brzmiała już profesjionalnie tylko drivery 1.6 nie do końca były dopracowane

świetna karta dzwiękowa za śmieszne pieniądze w porównaniu możliwości do ceny nic lepszego na rynku nie znajdziecie poprosty wymiata wszystko

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/09 19:36 #1282

  • Ziaras
  • Ziaras Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
A nie wiesz czy do Julii nie wyszło coś nowszego? Chodzi mi o oprogramowanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jakie macie karty dzwiekowe? 2008/08/09 20:34 #1283

  • ryhard
  • ryhard Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 144
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ziaras napisał:

A nie wiesz czy do Julii nie wyszło coś nowszego? Chodzi mi o oprogramowanie.



myślę że tu coś znajdziesz-http://download.esi-audio.com/?w=esi&p=6&g=1&l=en

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena