Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Odsłuch - czego używacie? 2008/08/24 12:15 #1413

  • Lucas Klauze
  • Lucas Klauze Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 366
  • Otrzymane podziękowania: 2
Mówisz tak jakby to z Tobą było coś nie tak =) A to dotyczy każdego. Reguła "odpoczynku" jest powszechnie znana i daje bardzo dobre rezultaty. U mnie zazwyczaj wygląda to tak, że mix podoba mi się jak cholera w dniu, w którym go zacząłem robić. Niestety na drugi dzień dopiero widzę jaką kaszanę odwaliłem i wywalam większość do kosza :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Odsłuch - czego używacie? 2008/08/24 13:35 #1414

  • EL KOKAL
  • EL KOKAL Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Muzyka Jest Dla Mnie Tlenem
  • Posty: 129
  • Otrzymane podziękowania: 0
Są ludzie,którzy siedzą 24 na dobę pomijając potrzeby fizjologiczne i posiłek.Podejrzewam,że gdybym miał własne studio to siedziałbym jak najwięcej bym mógł.Co do Twojej wypowiedzi to mam całkiem podobnie otóż:Budzę się i stwierdzam,że mam pomysł-siadam do kompa i robię zazwyczaj bit bo od tego zaczynam-jest zajebiście,podoba mi się i kiedy dokładam poszczególne instrumenty coś mi się chrzani,nie potrafię tego opisać-nagle stwierdzam,że mam dość i zostawiam projekt.Następnego mam podobnie i nazbierało mi się tym sposobem już wiele takich krótkich projektów(nieskończonych).Nie wiem czy kiedykolwiek je skończę.Dobra to narazie tyle z mojej strony bo chyba się trochę zapędziłem.Pzdr.ELK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena