Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/23 22:40 #6179

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
czyli takim sytrusem juz wbudowanym w Flu czy tam poizone mozna juz uzyskac brzmienia zbliżone do utworków z lat 90 aha :) co do tego pro 53 tez fajnie brzmi...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/23 23:02 #6180

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
TUTAJ MASZ SPORO DAWNYCH SPRAWDZONYCH WTYCZEK zarówno darmowych jak też niewielką część zajmują dema
www.hitsquad.com/smm/cat/PLUGINS_VSTI/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/23 23:15 #6182

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
a które z nich teraz do eurodance i euro house hihi skoro tyle tego jest...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/24 15:23 #6191

  • mari
  • mari Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Cię Muzykalny ja tez jestem wielkim fanem muzyki lat 90. Staram się też tworzyć w tym kierunku. W znacznym stopniu wykorzystuje do tego nielubianego przez niektórych na tym forum "nexusa" . Problem w tym ze programik jest dość drogi. Jednak po zakupie jestem zadowolony. Co jakiś czas wychodzą banki dzwięków typu expanders. Co najważniejsze
jest tego duzo i umiejetnie uporządkowane. No ale do rzeczy. Na nexusie zrobiłem krótkie demo
w którym chce abyś zobaczył czy o to ci chodzi. Nie patrz na jakość bo nie miałem czasu nad tym popracować. Troche Culture Beat vs Erotic
hostuje.net/file.php?id=f57028310c920868b4b50fb72ca54124

fajne dzwięki do eurodance są tez z poziomu fruity loopsa :eurogate i goldsaw

zobacz też drumloops roland & korg
hostuje.net/file.php?id=fad8233b048df7874d4c54e9b15758d0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/24 16:34 #6193

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
No Kolego wyszło ci to naprawde bardzo dobrze :) brzmi bardzo przyjemnie to demko i w pełni oddaje klimat lat 90 wlasnie zespołow jak culture beat , 2 Brothers on the 4th floor, Snpap :) brawo generalnie lata 92-96 bo pozniej eurodance brzmiał juz troszke inaczej :) tak pod koniec lat 90:) jak np solid base to juz troszke inne brzmienia... co do samego nexusa no cóz instrument brzmi wspaniale mi się bardzo podoba jego nowoczesne brzmienie, a propo tych syntezatorow roland d-50 i korg m-1 oraz kr 909 obejrzałem troszke klipow na youtube i tez brzmią bardzo przyjemnie :):) mam pytanko w czym robiłeś stope w tym demie oraz hihaty,clap i bass? synthy tez wyszły ci dobrze..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/24 17:01 #6197

  • mari
  • mari Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
jeżeli chodzi o hihat oraz clap to próbek w necie jest naprawdę mnóstwo.
bass w nexusie - expanders dance 1 -próbka pump up the jam(pewnie nawiązanie do technotronic), jezeli chodzi o taka właśnie stope to byl problem.Odkryłem go dziś gdy do nexusa wgrałem nieco stary expander dance loops -próbka oldschool kick 1.Po nazwie poszukaj w necie moze znajdziesz.
zobacz też wtyk fe fl-u fruity kick jest znacznie słabszy ale może coś z tego wyciśniesz.
po za tym w nexusie jest cała masa synthów gitar i wszystkiego. Minusem nexusa jest słabiutka gałkologia. Zmiana dzwięku bazowego podczas kręcenia gałkami jest naprawdę niewielka.
Spróbuj może vanguarda. Nie zajmuję tyle miejsca co nexus i brzmi nieżle.Poszukaj w necie presetów wgraj i baw się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/24 18:07 #6200

  • Muzykalny
  • Muzykalny Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 121
  • Otrzymane podziękowania: 7
dzięki chłopaki za opinie do tego wątku :) ale chyba nie exnanders tylko expansions miales na mysli :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:jakie wtyczki do eurodance 90 euro house oraz piccicato? 2009/11/24 18:11 #6201

  • mari
  • mari Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
dokładnie przepraszam przejezyczenie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena