Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/10 12:49 #11904

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
admin napisał:

Psysutra ty masz jakiegoś wielkiego doła - nic się Tobie nie podoba, wszędzie tylko krytyka i krytyka. Rozumiem że jesteś specem od marketingu i zrobiłbyś to dużo lepiej. Trochę więcej optymizmu.

Bynajmniej. Po prostu patrzę coraz bardziej krytycznie na to co Image-Line wyczynia i tyle. A analizy mojej osoby NIE W TYM TEMACIE ;]
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/10 15:10 #11907

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Mnie to rozbawiło :D.

Gość wygląda co najmniej dziwnie, jakaś wymiętoszona ta truskawa :). Sprawia wrażenie jakby wracali do korzeni kiedy nazwa Fruity Loops kojarzyła się z wiecie czym... ;). Lepiej by już zrobili jakby wsadzili w ubranie tej pacynki od owoca jakieś ładne hostessy ;).

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia. Powód: dodano obrazek

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/10 20:32 #11916

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Dokładnie, NEX-u. Odnosi się wrażenie, że "kampania" IL na Musikmesse była robiona na ostatnią chwilę na kolanie ;)
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/10 22:46 #11917

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
Osobiscie uwazam ze czas juz od 9-atki pozegnac ta zalosna truskawke,razem z tym pedalskim ludkiem ;).Image - Line powinien zapytac fanow o nowe logo.Oglosic konkurs internetowy.Najlepiej o caly design,ktory mi akurat pasi,ale ta... .Jakas ankieta...cus...
W kazdym razie truskaweczka do wora.

FruityLoops... hehehehehe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ahremov.

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/10 23:01 #11918

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ta mangowa pacynka to jednak nie jest dobry pomysł jeżeli chcą myśleć o profesjonalizmie. Wygląda to dosyć specyficznie, to tak jakby Photoshop miał swoją maskotkę ;). No może mieć, ale nie taką... Manga jak to manga, sztuka rysowania komiksów przez jednych lubiana przez innych znienawidzona, nie ma nic po środku więc tym bardziej się dziwie odwagi. Kto jak kto, ale nawet mnie to nie urzeka w tego typu oprogramowaniu.

Co do zmiany nazwy i image - <dream mode on> może IL szykuje nowego DAW'a pisanego w jakimś normalnym języku programowania, który będzie następcą lub równorzędną aplikacją udoskonaloną o wszystkie wady FL i stąd niewiele konkretnych zmian bo są zajęci robotą :). Ech... <dream mode off>

Macie linka do tego wywiadu z tą truskawą :)? Nie mogę nigdzie znaleźć na necie pod hasłami fl studio interview mussikmesse ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/11 00:26 #11919

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Pewnie nie było czego publikować :D

EDIT:

matrixsynth.blogspot.com/2011/04/musikme...ne-fl-studio-10.html

znalezione!
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez psysutra.

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/11 01:07 #11920

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dzięki wielkie! :D

Naturlich, ja, ja... Coś tam koleś o New Tonie wspomina, wtyczce Pitcher, Chainerze wyglądzie i w sumie nic więcej. Nie zdziwiłbym się gdyby dziennikarz po niemiecku mówił, że w sumie nic ciekawego ;P. Musze to koledze pokazać żeby zrobił małą transkrypcje ;).

Dziennikarz dobry jest - cokolwiek gość powie on musi bujać przytakując co każde 1,4 sekundy. Oni wszyscy chyba tak mają, jak na KrakJamie byłem podleciał taki jeden do nas, ja do niego coś gadam a ten kiwa :D. Natręctwo zawodowe ;).

Wracając - koleś w sumie taki sobie, coś tam powiedział co widział, ale jak tak teraz myślę - same hostessy nie były by pewnie lepszym rozwiązaniem. Skończyło by się na "my tu tylko ulotki roznosimy, nic nie wiemy", tak to przynajmniej ktoś coś powiedział ;).

Słyszycie tą muzykę? Czy to możliwe, że takie dźwięki i dół mogą wydawać te małe srebrne klocki pod monitorem?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

O:Jak Image Line promował Fl Studio 10 na Mussikmesse 2011 2011/04/11 08:14 #11921

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Raczej nie...

Stoisko Image Line było otoczone innymi tego typu ;)
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena