Daniel Kandli - tworzenie charakterystycznej ścieżki basu Szukasz brzmień charakterystycznych dla ścieżek stworzonych przez Daniela Kandi?

 (Daniel Kandi to producent i DJ z Danii, a początki jego kariery sięgają 2000 roku, kiedy tworzył muzykę, kryjąc się pod pseudonimem DJ Mendoza. Na początku interesowała go muzyka eurohouse i taką też zajmował się w projekcie Hit\'n\'Run, który współtworzył razem z Fritz\'em Niko. W 2005 roku z kolei, połączył swoje siły z Andersem D. Mikkelsenem, tworząc kolektyw Aurelius (wydali tylko jeden singiel, „Sorrow”). prawdziwy przełom nastąpił jednak rok później, gdy Daniel wysłał swoje demo do Above and Beyond, a niedługo potem podpisał kontrakt płytowy z labelem Anjunabeats, wydając w nim pod koniec czerwca 2006 roku znakomite nagranie „Breathe”, które gościło na niemal wszystkich parkietach świata. Potem przyszedł czas na kolejne, solowe produkcje Daniela, którymi potwierdził swoją pozycją w trance’owym świecie („Child”, „Make Me Believe”, „Turnmills”), a nawet ją poprawił, gdyż kolejne single biły rekordy popularności poprzedników. Jego nagrania są promowane podczas największych imprez i eventów przez gwiazdy muzyki trance, jak Armin Van Buuren czy wspomniane Above and Beyond.)


Obejżyj koniecznie poniższy tutorial - w którym to zaprezentowano kolejne etapy tworzenia linii basowej w oparciu o Fl Studio oraz wtyczkę Sylenth.