freesamplesSamples From Mars udostępnia pakiet darmowych brzmień perkusyjnych Free SP From Mars, pochodzących z samplera E-mu SP-1200.
Pakiet stanowi przedsmak brzmień, które przygotowane zostały na potrzeby komercyjnego zestawu SP 1200 From Mars, który wyceniono na kwotę 29 dolarów. Pomimo, iż wersja, którą opisujemy nie zawiera 1500 sampli, warto ją pobrać.

Darmowe wydanie zawiera 201 próbek z czego 64 to próbki perkusyjne a s136 to multisample Korga Polysix, Rolanda Juno 60 oraz Yamahy DX100 ) w szczególności spodobały mi się próbki basu FM). Brzmienia próbek perkusyjnych pochodzą z Rolanda TR-808, TR-707 czy Linndruma. Całość wcześniej została zarejestrowana przy pomocy E0Mu SP-1200 a następnie zapisana w formacie WAV.

 

Oprób plików WAV w pakiecie znajdziemy set patchy dla NI Kontakt, Ableton Live oraz Logic Pro X.

Do pobrania wymagane jest podanie poprawnego adresu mailowego, na który otrzymamy linka uprawniającego do pobrania próbek. Pobranie pakietu jest jednocześnie zgodą na wpisanie naszego adresu na listę mailingową.

Free Download

Pakiet Free SP From Mars pobieramy za darmo przechodząc na stronę Samples From Mars (Wielkość pobieranego pakietu 174 MB)