niNative Instruments zaprezentował wtyczkę kompresora inspirowaną jednostką hardwerową Supercharger, która w sprzedaży ukazała się w 2013.

Supercharger GT w wersji softwarowej wykracza poza standardową nowoczesną kompresję dzięki dedykowanym trybom saturacji oraz dodatkowym parametrom kontroli wpływającym na ostateczny strój brzmienia.

Supercharger GT nacechowany jest prostotą. Proces kształtowania brzmienia odbywa się przy pomocy jednej gałki: „kompresji”. Automatyzacja pracy efektu w zakresie parametru gain pozwala skupić się na brzmieniu bez konieczności kompensacji kompresji przez regulację głośności.

Dzięki dodatkowym parametrom odpowiedzialnym za kształtowanie brzmienia, Superchargera GT nie należy tylko sprowadzać do roli kompresora. Za pomocą parametru saturacji możemy kontrolować poziom harmonicznych w ścieżkach.

ni superchargergt

Supercharger GT jest do nabycia z poziomu sklepu NI Online Shop w cenie $99 / 99 € / £89 / ¥ 9,800. Aktualni właściciele hardwarowej jednostki mogą nabyć wersję softwarową w cenie $49 / 49 € / £42 / ¥ 4,800.

Źródło: www.native-instruments.com/superchargergt