wavesJuż tradycją stało się, że firma Waves Audio każdego roku z okazji Black Fridays prezentuje bezpłatny plugin dla wszystkich zainteresowanych. W tym roku będzie to wtyczka o nazwie CLA Plugin. Zainteresowani mogą już zapisywać się do NEWSLETTERA (do 27 listopada 2020)

W tym miejscu warto przypomnieć ubiegłoroczną (2019) wtyczkę przesteru Berzerk czy plugin Sibilance eliminujący głoski syczące (to już rok 2018).

Oto lista najlepszych bezpłatnych wtyczek odpowiedzialnych za generowanie przesterowanego sygnału w formacie VST

Jak zwykle, producent nie pozostawia nam żadnych szczegółowych informacji na temat tegorocznego pluginu. Wszelkie dodatkowe informacje zostaną ujawnione podczas tegorocznego Black Friday (a ten w tym roku przypada na 27 listopada).

waves_blackfriday waves audio waves_claplugin

Tak niewielka ilość informacji nie pozwala jednoznacznie stwierdzić, do czego będzie można wykorzystać wtyczkę. Można próbować zgadnąć, że będzie to multiefekt umożliwiający wykonanie konkretnego zadania w projekcie muzycznym. Tutaj wystarczy odwołać się do nazewnictwa już istniejących pluginów z seri CLA: CLA Drums, CLA Vocals, czy CLA Bass. Ma to sens.

To, co na pewno wiadomo na temat wtyczki to to, że będzie ona częścią serii sygnowanej podpisem Chrisa Lord-Algea.

Zarejestruj się już teraz: Waves Black Friday Freebie