hypluginsHY-Plugins prezentuje wtyczkę HY-Reso, działającą pod kontrolą systemu Windows w środowiskach typu DAW (np. Cubase czy Fl Studio). Plugin zbudowany jest z trzech filtrów rezonansowych pasmoprzepustowych działających równolegle.

Sygnał audio na wejściu przetwarzany jest przez trzy niezleżne filtry, które łączone są w jeden na wyjściu. Dodatkowo, zanim sygnał podany zostaje na wyjście output, może zostać opcjonalnie poddany działaniu soft klippera. Do modulacji odcięcia filtra możemy wykorzystać dwie jednotki LFO (druga jednostka jest 1,3 razy szybsza niż pierwsza). Obie kontrolowane są z poziomu sekcji LFO, którą znajdziemy na panelu przednim.

hy-reso-vst

Podobnie jak to miało miejsce w ostatnio prezentowanym pluginie HY-Plugins , HY-Reso posiada nowocześnie wyglądający interfejs, który dowolnie możemy skalować chwytając za prawy dolny róg (z poziomu którego mamy również podgląd w czasie rzeczywistym na próbki waveform).

Zastosowanie ciemnego schematu kolorystycznego nie męczy wzroku. Muszę jednak przyznać, że bardziej odpowiadał mi poprzedni styl interfejsu.

Obciążenie procesora podczas pracy z wtyczką nie przekracza 2%

Free Download

HY-Reso pobieramy przchodząc na stronę HY-Plugins (Wielkość pobieranego pliku 1,63 MB)