0aBoz Digital Labs prezentuje wtyczkę Width Knob, proste narzędzie służące do kontroli szerokości obrazu stereo dostępne w formatach: VST/VST3/AU/AAX/RTAS i działające pod kontrolą systemów Windows oraz Mac OS.

Inspiracją dla producenta był moduł pełniący tytułową rolę dostępny z poziomu aplikacji Cockos REAPER. Wtyczka pozwala na zredukowanie panoramy stereo w zakresie 0 – 100 % a przez to odwrócenie sygnału pomiędzy kanałami. Uwaga wtyczka nie służy do poszerzenia panoramy stereo tzn. nie można za jej pomocą sprawić, by sygnał stereofnoniczny brzmiał „szerzej”

Przeczytaj również: DARMOWY A1StereoControl VST/AU wtyczka firmy A1AUDIO!

Bardzo prosty interfejs z jedną gałką oraz wyświetlaczem wskazującym numerycznie aktualną wartość. Interfejs zmienia również swój kolor w miarę jak dokonujemy zmiany parametru. Szkoda, że producent nie zadbał o wyświetlanie aktualnej wartości ustawionego parametru. Do tego mamy jedynie dostęp po najechaniu kursorem.

boz-digital-width

Aby móc cieszyć się wtyczką nie obejdzie się bez rejestracji na stronie producenta. Dzięki niej otrzymamy także dostęp do innego interesującego efektu Panipulator. Po zainstalowaniu pluginu nie ma konieczności jego aktywowania.

Free Download

Efekt Width Knob pobieramy za darmo przechodząc na stronę Boz Digital Labs (Wielkość pobieranego pliku 2,47 MB)