Dział downloads z wtyczkami VST Na stronie vsti.pl znajdziesz pokaźny dział Download (patrz górne menu) z najciekawszymi darmowymi wtyczkami w formacie VST. Prawdą jest, że w sieci istnieje masa stron oferujących tysiące darmowych wtyczek VST - z czego 90% jest totalnie bezużyteczna, dlatego warto skorzystać ze zbiorów zgromadzonych na VSTi.pl.  W naszym dziale z plikami do pobrania sukcesywnie prezentujemy kolejne starannie wyselekcjonowane instrumenty oraz efekty (FX) pluginy w formatach VST oraz DX. Co więcej zamieszczone już pliki są aktualizowane na bieżąco. O wszelkich nowościach przeczytać możesz w newsach na stronie głównej.
Cały katalog podzielony został na 8 kategorii: Vst Instruments, Vst effects, Fl Studio, Sound Banks, Music tools, Audio Editors, Vst Host, Skins.
 

best-vst-synth-plugins

logowanie na vsti.plPrzywracamy możliwości zakładania kont na vsti.pl a przez to funkcjonalność umożliwiającą nowym użytkownikkom wypowiadania się na forum.

Rejestracja na vsti.pl jest bezpłatna. Aby zarejestrować się na stronie należy przejść do formularza rejestracyjnego. Dostęp do niego uzyskujemy klikając w ikonkę zlokalizowaną w prawym górnym rogu obok formularza logowania

logowanie na vsti.pl

Możemy również skorzystać z tego odnośnika

Po przejściu na stronę rejestracji naszym oczom ukarze się formularz jak poniżej.

Ostatnimi czasy wiele uwagi na vsti.pl poświęcamy instrumentom klawiszowym. I choć adres witryny na to nie wskazuje nadal wspólnym mianownikiem dla technologii VST oraz instrumentów klawiszowych jest muzyka. Zarówno keyboardy, syntezatory hardwerowe jak i te w postaci wirtualnej służą kreowaniu muzyki. Technologia VST jest dużo do przodu w porównaniu z tym co oferują współczesne instrumenty klawiszowe - nie jest to jednak żadną przeszkodą. W końcu nie ma znaczenia czy używamy wirtualnych instrumetnów czy też takich, z którymi możemy namacalnie "obcować".
Wracając jednak do samych instrumentów klawiszowych: naszą główną specjalizacją jest marka Korg oraz jej seria pa. Nie zapominamy również o właścicielach instrumentów z logo Yamahy, Rolanda czy Ketrona.
Staramy na bieżąco prezentować co ciekawsze plotki na temat instrumentów, które będą miały swoją premierę w najbliższej przyszłości (dobrym przykładem jest tutaj Genos - następca Tyrosa 5)
keyboardsmusic
Drogi Internauto, jeżeli zaczynasz swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi, szukasz odpowiedniego keyboardu czy syntezatora, a może po prostu poszukujesz rozwiązania czy wyjaśnienia działania takiej a nie innej funkcji w instrumencie, koniecznie odwiedź wydzieloną do tego celu sekcję na naszym Forum, oznaczoną jako Instrumenty klawiszowe.
Zapraszamy do korzystania oraz brania czynnego udziału w dyskusjach.
 
keyboardsmusic
Kurs Fl Studio po polsku Fl Studio znany również jako Fruity Loops, to potężna aplikacja pozwalająca kreować własne utwory muzyczne w dowolnym gatunku. Jest to kompletne studio zamknięte w jednej aplikacji. Program doskonale znany jest twórcom/producentom muzyki na całym świecie. Jeżeli Twoim przeznaczeniem jest komponowanie muzyki i chciałbyś to zadanie realizować w Fl Studio a nie wiesz jak się za to zabrać - jesteś we właściwym miejscu. Na podstronie Fruity Loops Studio znajdziesz masę bogato ilustrowanych artykułów, poradników, które wyjaśniają szereg zagadnień, po zapoznaniu się z którymi będziesz mógł swobodnie tworzyć muzykę. Można smiało napisać, iż vsti.pl to najbogatsza merytorycznie witryna poruszająca tematy związanie z komponowaniem muzyki w Fl Studio.
Poniżej lista dostępnych tematów związanych obsługą, możliwościami, praktycznymi poradami i nie tylko, a które zebrano w sekcji  Fruity Loops Studio.
 1. Pitcher Alpha od Image Line
 2. Funkcja Auto Save w Fl Studio 9.6
 3. Newtone (dawniej Fl Diva) - czyli wtyczka Melodyne w Fl 9.5
 4. Konfiguracja sterownika ASIO w Fl Studio 9.1
 5. FL SynthMaker w Fl Studio= darmowe pluginy VST

Fruity loops FAQ FAQ (ang. Frequently Asked Questions) - to zbiory "często zadawanych pytań" i odpowiedzi na nie, tworzone głównie po to, aby uwolnić się od ciągłego odpowiadania na stale powtarzające się i nudne (dla odpowiadającego) pytania. Na Vsti.pl znajdziesz odpowiedzi na ponad 80 pytań związanych z aplikacją Fl Studio. Nie zwlekaj - zajrzyj do FAQ a na pewno dowiesz się czegoś nowego, znajdziesz rozwiązanie swojego problemu, FAQ to także porady, które ułatwią Ci poruszanie się po mrocznym środowisku Fruity Loops oraz pozwolą na zrozumienie istoty jego działania. Poniżej lista dostępnych pytań, na które znajdziesz odpowiedź w Fl FAQ (Fruity Loops Studio>FL FAQ)
 

 1. [Nowe] Co to jest plik FLRegkey.Reg?
 2. [Nowe] Jak zaktualizować Fl Studio (update proces)?
 3. [Nowe] Jak zainstalować Fl Studio?
 4. Dlaczego nie mogę pobrać wersji beta Fl Studio, mimo iż jestem zarejestrowanym użytkownikiem programu?                                               
 5. Jakie są wymagania dla FL Studio 9.1?                     
 6. Czy możliwe jest przekazanie licencji na zakupiony wcześniej program, w przypadku gdy chciałbym go odsprzedać?
 7. Format FLAC                     
 8. Co oznacza skrót DAW?

Na vsti.pl zaimplementowany został system punktowania.

1. Cel programu:

Powyższy program ma charakter lojalnościowy i służy zwiększeniu zaangażowania użytkowników w życie strony.

2. System nagradzania:

Punktami nagradzamy aktywnych użytkowników vsti.pl. Punkty zdobywamy za:

 • Zarejestrowanie się na stronie vsti.pl: 20 punktów
 • Wizyta na vsti.pl i zalogowanie się na swoje konto: 1 punkt/dzień (nie zależnie od ilości logowań w przeciągu dnia)
 • Utworzenie nowego wątku na forum: 10 punktów
 • Udzielenie odpowiedzi w danym wątku: 4 punkty (odpowiedź musi zawierać co najmniej 80 znaków)
 • Podziękowanie użytkownikowi za udzieloną odpowiedź z wykorzystaniem przycisku „Dziękuję”: 1 punkt
 • Zalogowanie się na vsti.pl w dniu swoich urodzin: 30 punktów (możliwość pozyskania punktów 1/rok)

Czytniki RSS dla Vsti.pl Vsti.pl ma Tobie do zaoferowania możliwość przeglądania nowości ze świata oprogramowania muzycznego,czy śledzenia nowych wątków  bez konieczności odwiedzania witryny - a wszystko za sprawą kanałów RSS jakie oddajemy do Twojej dyspozycji. Dzięki kanałom RSS oszczędzasz czas,  czytasz tylko interesujące Cię wątki, newsy, jesteś ciągle na bieżąco. Wszystko szybko, sprawnie i wygodnie.

 

 Nowe videotutoriale od producenta Fl Studio 8 Producent aplikacji Fl studio - firma Image-line informuje o dostępności nowych video tutoriali.