WOK - SimpRevNiemiecki producent wtyczek Wolfgang Krumme znany jako WOK wysyła pakiet WOK XMAS 2015 złożony z 12 wtyczek każdemu, kto na wskazany adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przekaże życzenia świąteczne. W odpowiedzi otrzymujemy wiadomość z linkiem umożliwiającym pobranie wtyczek oraz hasłem do archiwum.

W paczce znajdziemy międzi innymi Vermona Kick Lancet - syntezator perkusyjny, syntezatory basowe, maszyny strunowe i wiele innych pluginów.

WOK swoją przygodę z wtyczkami rozpoczynał nw Indiach, kiedy to na rynku pojawił się SynthEdit. W tym czasie światło dzienne ujrzało sporo wtyczek za równo komercyjnych jak i darmowych.

wok cromina

Na początku 2015 roku producent ogłosił zakończenie prac nad dalszym rozwojem swoich projektów (powody osobiste). Wiecej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

WOK jest autorem wtyczki, która zajęła 3 miejsce w naszym zestawieniu najlepszych darmowych wtyczek VST 2014 a mowa o pluginie Instretch

Dodatkowe informacje na temat paczki WOK XMAS 2015 znajdziesz na forum KVR Audio (Wielkość pobieranego pliku 67,2 MB)

Źródło:WOK