manytone music Firma Manytone Music zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży opartego na próbkach gitar basowych syntezatora basowego ManyBass. Dzięki połączeniu wydajnego odtwarzacza próbek, potężnego bloku efektów oraz bogatej biblioteki sampli dostajemy w swoje ręce instrument obok, którego nie można przejść obojętnie.
Wysokiej jakości brzmienie, na które składa się materiał 2,4 Gb danych. Wszystkie próbki nagrano z rozdzielczością 24 bit, z uwzględnieniem wszelakich niuansów. Silnik wtyczki został specjalnie zaprojektowany do odtwarzania brzmień typu bass. Połączenie gotowych ustawień z możliwością swobodnego operowania ustawieniami z poziomu bloku efektów pozwala na stworzenie realistycznego brzmienia gitary basowej w zaledwie kilka sekund. Wtyczka zawiera również brzmienia gitar elektrycznych. Dzięki wbudowanej sekcji waveform istnieje możliwość produkcji syntetycznych brzmień basowych.

Dzięki opcji Keyswitching użytkownik posiada możliwość przełączania się pomiędzy maksymalnie 4 ustawieniami, które z powodzeniem możemy wyzwalać z poziomu klawiatury sterującej. Do tego wszystkiego dochodzi zgrabny interface użytkownika z wszystkimi parametrami widocznymi w głównym oknie aplikacji.


manybass


Wtyczka ukaże się w sprzedaży pod koniec czerwca i dostępna będzie na platformę Windows w formacie wtyczki Vsti oraz w formacie Universar Binary na komputery Mac. Cena wtyczki w przedpłacie to 99,95 funtów (dla pierwszych 150 klientów). Cena wtyczki po oficjalnym wprowadzeniu do sprzedaży to 139, 95 funtów.