XLN Audio prezentuje długo wyczekiwaną aktualizację popularnego instrumentu wirtualnego: Addictive Drums 2. Zaprezentowane wydanie znosi konieczność zakupu wersji podstawowej niezbędnej do prawidłowego działania rozszerzeń (tzw ADpacków). Aktualnie każdy produkt w stanowiący rozszerzenie posiada wbudowany własny silnik AD2

Ceny zaczynają się od kwoty: 9.95€ za pakiet Kitpiece Paks, 19.95€ za MIDIpak, 89.95€ za ADpaks oraz 179.95€ za bundle. Koszt aktualizacji 79.95€.

Razem z premierą Addictive Drums 2, XLN Audio prezentujedodatek w postaci ADpaka zatytułowany Fairfax Vol. 1. Jest to zestaw rokowych brzmień (rock drum kit) które zarejestrowane zostały w legendarnym stydio: Sound City w Angeles (wytwórna znana pod nazwą Fairfax Recordings). Nielimitowaną wersję demonstracyjną pakietu Fairfax Vol. 1 za darmo można pobrać ze strony www.xlnaudio.com.

W chwili premiery modułu Addictive Drums 2 na rynku dostępnych jest 16 ADpaków oraz 3 pakiety.Każdy kto zarejestruje posiadany produkt bundle posiada prawo do wybodu dowolnego ADpacka, MIDIpaka, bądź Kitpiece Paka za darmo.

Źródło: www.xlnaudio.com